Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem, vagy rosszul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, vagy rosszul döntöttem hogy szakítotam?

Figyelt kérdés
Vasárnap szakítotam a barátommal.Még mindig fáj,és szerintem sokáig fog is.De nem tudom hogy helyesen döntöttem e...Na szóval múlt héten itt volt nálunk,és a tabomon megnézte a facebookját és bejelentkezve maradr,de én nem tudtam hogy mitcsinál,aztán lerakta a tabot én meg gondoltam megnézem a facebookomat,hogy rá irjak bnőmre h kövinap hol leszünk az iskolába,rá mentem a keresőre,és ott volt az exe neve,onnan levágtam hogy az nem az én fészem...kérdeztem tőle hogy ez mi?Erre ő hogy az egyik haverja képe alá írt valamit és hogy ,,véletlenül" rá kattintot a nevére..de mondom akkor nem írná ki,kerestem egy gyereket az idővonalán rá kattintotam,és megnyitotam a keresőt és nem volt ott a gyerek neve...de ő továbbra is állitota h így volt de jött h ezen ne veszünk össze stb.Szombaton megkérdeztem h őszíntén írja meg h miért nézte az oldalát,utána azt mondta h valamit a csaj kavar,h most vajon ő kivel van együtt stb ..mondom jólvan,majd ha baja van rám ír a csaj azt kész,ha nem ír nincs is baja erre ő jött h nem ilyen egyszerü...Vasárnapig nem szíveztem meg nem szmájliztam utána jött h miért beszélek így vele mert h ő nem ezt érdemli.Én meg megkérdeztem töle h miért vagyunk együtt ha ő nem bízik bennem?(anno bevallota h nem bízik bennem akkor azthittem h hülyéskedik..) mondta h ha így beszélek vele nem is fog bennem én meg mondtam h az elejétől kellet volna.Erre ő mondta h ő lassan 20 éves se ereje se kedve nincs változni,ezt át gondolva mondjam h legyen vége vagy ne,én meg mondtam h akkor vége... Szeretem meg minden,de már többször is rajta kaptam h az előzményeket nézi a tabon,a telomon meg a laptopon...(a laptopot nem is szoktam nagyon használni) ezenkivül féltékeny volt,nem mehetem sehova se ,facebookomat nézte (én is nézhettem volna az övét de én bíztam benne) meg internetes játékokal se játszhattam mert biztos fiúkkal beszélgettem volna,de még így is szeretem:( 17L

2015. jún. 25. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a srác pedig egy bunkó, nem érdemes vele foglalkozni.


"ő lassan 20 éves se ereje se kedve nincs változni" Úr Isten, mennyire szánalmas duma, mintha minimum 50 éves lenne, közben meg épp hogy most lett csak nagykorú szinte. Meg nem így érdemli hogy beszélj vele... ekkora nyámnyila nyálgépet. Jól tetted hogy szakítottál.

2015. jún. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De a legviccesebb hogy aztmondta h ha újra összejönnénk akkor mindent máshogy csinálna...az eszem azt mondja h ne adjak neki még egy esélyt,a szívem pedig azt h adjak :(
2015. jún. 25. 16:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Összejönni az exeddel olyan mint fürdés után felvenni a szennyest :P
2015. jún. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hazudott -> nem vagytok egy pár -> szakítani kell -> jól tetted.

18F

2015. jún. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet .. :) én bízok ő nem.. ha nem vagyok fent 2 órán át azt hiszi megcsalom .. meg folyton féltékeny de ő se tudja mire.. de nállunk még csak szünet van utánna kitudja mi lesz még..
2016. júl. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!