Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én, és a barátnőm 4 hónapja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én, és a barátnőm 4 hónapja vagyunk együtt nemrégen elkezdtünk érdekes dolgokat csinálni. Ez normális?

Figyelt kérdés
Annyi a lényeg, hogy ruhán keresztül,csak max. bugyi-gatya formációban csináljuk. Igazából a csiklóját izgatom elölről, néha a kezemmel is szoktam neki csinálni. Ez nekem is elég jól esik, egyszer még el is tudtam menni. Bugyinál lentebb nem vetkőzött még és én se gatya alá. Ez elfogadható 14-15 évesen? Túl előre járunk?

2015. jún. 28. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

Személyes véleményem szerint ez elfogadható.

Amit én javaslok ,de ez csak egy vélemény és nem törvény nem kell betartani ,hogy szép lassan haladjatok fiatalok vagytok még és 4 hónapja jártok.

Ez alatt azt értem ,hogy ha 4 hónap alatt ide jutottatok akkor másik 4 hónap alatt már nyugodtan ledobhatjátok a ruhákat ,meg szerintem a petting is belefér ,a szex meg szerintem 15-16 éves korban már azért elfogadható ,DE ezek ti vagytok és úgy csináljátok ahogy akarjátok és ahogy jó ,de azért Esszel! Ja és sok boldogságot! ;)

2015. jún. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ! Sokkal rosszabbra számítottam. :)
2015. jún. 28. 23:52
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha szeretnéd, én szívesen írok Neked egy kiosztó monológot. :D
2015. jún. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
80%
teljesen normális, de tényleg elég fiatalok vagytok még :)
2015. jún. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Festina lente! /Occtavianus/


Jelentése:


Lassan siess! /Octavianus később Augusztus néven lett a Római Birodalom császára/


Mondásának lényege: Legyél megfontolt! Ne kapkodj!

2015. jún. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
Hát ennyi idősen szerintem még egyáltalán nem egymás "izgatásával" kéne foglalkozni, fiatalok vagytok, ráértek, nem kell sehova sem rohanni.. Dehát elég romlott a mai világ és fiatalság.
2015. jún. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
2# Szeretném :)
2015. jún. 29. 19:20
 8/9 anonim válasza:
96%
Jól csináljátok, ezzel is csak egyre jobban megismeritek egymást. Majd ha úgy érzitek, lekerül az a maradék ruha is.
2015. júl. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális! Szerintem ha a helyetekbe lennék én is így kezdeném el :D
2015. júl. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!