Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti jobban megbecsülitek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti jobban megbecsülitek azt a fiút aki csak úgy boltban vagy állomáson?

Figyelt kérdés

Az egyik kérdés alatt láttam egy válaszban hogy a válaszíró odament a lányhoz egy boltban és ez imponált neki. (lánynak)


Az lenne a lényeg hogy ha valaki odamegy hozzátok egy boltban(persze helyes) akkor jobban becsülitek vagy inkább elkülditek mert minek jön ez ide?


Mert sok helyen olvasom hogy akit utcán, boltban, állomáson, fagyizonál stb stb. szólítanak meg azok gyakran megijednek máshol meg azt olvasom hogy ha odamennek hozzájuk elkérni a telefonszámát az jó pont mert nem sokan merik.


Na most akkor melyik az igaz? :D


2015. jún. 30. 21:13
 1/6 Férfi15 ***** válasza:
Szerintem ez több mindentől függ pl.mielőtt odamész volt-e szemkontaktus és úgy tetszetek egymásnak vagy valami jel hogy bejössz és szabad az út akkor :D
2015. jún. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vigyázz, mert ha megjött nekik a rendőrt is kihívják
2015. jún. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon függ a nőtől, hogy egyáltalán kapható e az ilyen ismerkedésre, de még a pillanatnyi hangulatától és még 100000 más dologtól is.

Senki sem érti a nőket... Lehet, hogy ugyanaz egyszer elküld, de fél perccel később már nem. Nem is kellenének ha másképp lenne...

2015. jún. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem pasizni megyek az állomásra és a boltba sem. Szóval nem mondom nem becsülöm meg, de megkérném hogy hagyjon békén...
2015. jún. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmi bajom vele, örülök is neki, csak meg kell találnia a megfelelő pillanatot. Tehát ha látja rajtam, hogy teljesen életunt fejet vágok (vagyis nincs jó napom), akkor nagyon kedvesen közeledjen, ne "hé, bébi"-zzen.

Szerintem bizonyos szinten minden nő értékel egy ilyen gesztust, csak nem mindig örülünk neki (hangulat, stb. miatt).

2015. jún. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Shai-Hulud ***** válasza:

"Lányok ti jobban megbecsülitek azt a fiút aki csak úgy boltban vagy állomáson?"


MIT CSINÁL?

Mert nagyon nem mindegy, hogy mit csinál "csak úgy boltban vagy állomáson". Várja a vonatot? Odapisil? Újságot olvas? Keresi az elveszett állítmányt?

Ezt azért jobb tisztázni a megbecsülés előtt.

2015. jún. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!