Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hol lehet normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol lehet normális fiúkkal ismerkedni? Nem vagyok diszkóba járó típus. Szabadidőmben olvasok, úszni járok és 3 évig atletizáltam, előtte kajakoztam. Ezek mellett a fotózás a hobbim és szeretem az állatokat.

Figyelt kérdés
2015. júl. 9. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
írj :) 14/F
2015. júl. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Írj ha szeretnél :)

16/f

2015. júl. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok. Nem nagyon szeretnék interneten ismerkedni.
2015. júl. 9. 21:33
 4/8 anonim ***** válasza:
20 évesen inkább felnött párkapcsolatba irj , ott talán jobban tudják
2015. júl. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mik az elvárásaid. Ha túlzóak, akkor seholsem fog menni.
2015. júl. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nyitott vagy az emberek felé és esetleg nagyvárosban élsz én a helyedben megpróbálnám azt ,hogy kiülnék 1 parkba olvasni . Lesznek olyanok nyilván akik hülyén fognak rád nézni , de biztosan lesz normális ember is. :)

18/F

2015. júl. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Strandon? :)
2015. júl. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ismerkedni állítólag mindenhol lehet, persze kérdés, hogy hol vannak normális fiúk és hogy ők ott tudnak/mernek-e kezdeményezni. ha egy könyvbe mélyedsz, vagy az úszásra, sportra, másra koncentrálsz és ki se látsz belőle, akkor nehéz felvenni a szemkontaktust és nem biztos, hogy odamennek hozzád megzavarni és ezzel el is úszhat a lehetőség.


-ha szeretsz olvasni, akkor könyvesboltban, könyvtárban, parkban egy padon, bárhol lehet ismerkedni.

-ha szeretsz úszni, akkor az uszodában, strandon, tóparton is lehetnek lehetőségek.

-ha szereted az állatokat, akkor járj el önkénteskedni menhelyekre, vagy keress más társas programokat, ahol új emberekkel ismerkedhetsz meg.

-ha szeretsz fotózni, akkor meg keress valamilyen fotótanfolyamot, fotókört, klubot, Facebook, vagy egyéb csoportot, fotós programot, ahol szinte biztos, hogy sok a fiú és talán normális is akad köztük. de akár csak séta/városnézés közben fotózva is megszólíthatnak.

-ha kezdeményezésre is hajlandó vagy, akkor a fényképezés lehetőséget adhat odamenni emberekhez, megkérdezni, hogy lefényképezheted-e őket, így már mindjárt van miről beszélgetni, ha szimpatikusnak találjátok egymást, akkor máris ismerkedtek.

-ha a fotózást összekapcsolnád az olvasással, akkor meg ajánlom figyelmedbe az utazó olvasó Facebook oldalt, ahol az utazás közben olvasgató embereket fényképezik. ha te is elkezded ezt csinálni, akkor mindjárt van miről beszélgetnetek is.


szerintem a legnehezebb része, hogy csak külső alapján tudsz ítélkezni és mások is ezt teszik veled, az meg sokkal nehezebben derül ki, hogy az érdeklődésetek mennyire hasonlít, vagy hogy normális-e az illető, ha már ez volt a kérdésed lényege.

2015. júl. 13. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!