Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi15 kérdése:

Lányok! Nektek bejönnek a férfi modellek?

Figyelt kérdés
Szeretitek ha mondjuk a pasitok mondell vagy járnátok olyannal aki modellnek keszül?
2015. júl. 13. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
A férfi modellek nagyon különbözőek, mint ahogy a férfiak is általában. Biztosan van köztük olyan, aki bejön. De csak azért nem jön be valaki, mert modell.
2015. júl. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Más férfiak előtt: "Á nekem nem kéne egy modell, mind beképzelt és mű, én az intelligens férfiakat szeretem"


A férfimodell előtt: aaaőőőőőő............ (nedvesedik, elájul)

2015. júl. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De azért nem mindegyik modell beképzelt szerintem
2015. júl. 13. 11:27
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

2: De egy modell miért lenne mű? Meg miért ne lehetne intelligens?

És aki nem modell, az sem mind intelligens :D

Nem értem az a logikádat.

2015. júl. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%

Sejtettem hogy írásban nem megy át a dolog, de ezzel arra akartam utalni hogy a sztereotípiák miatt a nők nem vallanák be, hogy 1 mp alatt letérdelnének egy modellnek ha lehetőségük lenne rá, annak ellenére hogy legtöbbjük váltig állítja hogy csak a külső miatt nem feküdne le senkivel. Ha viszont oda jutnának hogy ott a modell és van lehetőség is, az utolsó dolog lenne az hogy megkérdezik, mennyi az IQ-ja.

Szóval ezzel csak a képmutatásra akartam felhívni a figyelmet cinikus formában.

2015. júl. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
5: Csak az a gond, hogy ez így sem igaz és nem is kapcsolódik a kérdéshez :)
2015. júl. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen az illető. Ha csak arról tud beszélni, hogy milyen a felsőteste, meg a haja meg ilyen külsőséges dolgok, akkor köszi nem, csak azért mert jól néz ki. Ha belsőre bejön, van közös téma és úgy mellékesen modellkedik, akkor miért ne:)
2015. júl. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket :)
2015. júl. 13. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!