Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokott durva lenni a párod...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokott durva lenni a párod veled?

Figyelt kérdés
Valóban sok a türelmetlen,idegbeteg pasi és csaj?
2015. júl. 14. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Velem csak akkor durva ha megkérem rá. :P Amúgy egy légynek sem tudna ártani.

De pl. az exem lehet agyonver ha nem menekülök el időben.

20/L

2015. júl. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az exem volt idegbeteg a nyakamat megszorongatta hálistennek hamar ott hagytam. Igy mostmár nyugodt párkapcsolatban élek.
2015. júl. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nekem is Volt egy pasim aki imádta a szadit, de csak szex közben, különben nem volt dúrva hozzám
2015. júl. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vannak bizonyos dühkezelési problémáim, meg egy érdekes személyiségem, amit igazi próbatétel nyugodtan és kedvesen elviselni. Néha mond nem túl kedves dolgokat, de ha elmúlik a harag, visszavonja és bocsánatot kér. Kezet nem emel rám, nagyon türelmes és aranyos fiú.

Szerintem minden kapcsolatban előfordulhat konfliktus, különösen ellentétes személyiségek és nehéz élethelyzet esetén. Ha ezt mindkét fél megfelelően tudja kezelni, akkor még belefér, idővel megteremtődik majd a béke.

2015. júl. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!