Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek van igaza? Nekem vagy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza? Nekem vagy a barátnőmnek? 17/l

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel általában minden nap találkozunk,de nem lakunk egy városban (10 km-re lakik innen).Megbeszéltük,hogy valamelyik nap itt alszik.Kitalálta,hogy majd egész este filmet nézünk,és gumicukrot eszünk.Kedvesen mondtam,hogy nem-e megyünk inkább le a Balatonpartra meginni egy koktélt,mert nagyon finom az egyik helyen.Erre nekiállt hisztizni,hogy de ha az apukája megtudja,akkor abból nagy hiszti lesz.Mondtam neki,hogy mondja meg,hogy sétálni megyünk le,meg egyébként is koktél helyett kólát is ihatnánk, oly mindegy.Nem bebaszni akarok,csak azért gondoltam a koktélt ,mert nagyon finom.Állandóan nálunk peshedünk,és gondoltam,hogy jó lenne kiruccanni,ha már itt lakok a Balaton mellett.A szülei semmit nem engednek neki,de nem csodálom,mert nem tud kiállni a saját akarata mellett,papucsot csinálnak belőle.Erre azt mondta,hogy képmutató vagyok és besertodott.Semmit nem mondtam rossz hangnemben,mondtam neki,hogyha nem akar,akkor nem kell lemenni a partra,állandóan kiforgathja a szavaimat.
2015. júl. 17. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Túlreagálta, neked volt igazad az elmondottak alapján.
2015. júl. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Egyértelműen neked van igazad, de ha ilyen a barátnőd alapból akkor nem kéne ezen meglepődni...
2015. júl. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ő is tisztában van a helyzetével (papucs) csak tenni nem mer vagy nem is akar ellene. Semmi szüksége a szemrehányásra, főleg nem tőled. Ezt minden rossz indulat nélkül mondom.

Te a barátja vagy, neked támogatnod kell őt és finoman, óvatosan tudtára adni a dolgokat, akkor is, ha nyilván valóan neked van igazad. Így nem idegeníted el és a bizalom is megmarad, sőt erősödni fog.

2015. júl. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én neked adnék igazat, nem te vagy a képmutató hanem ő. Ha a koktélozással lett volna a baja, kérhette volna alkoholmentesen, ihatott volna kólát amíg te megiszod a koktélodat (vagy vizet, vagy eszik valamit, vagy nem vesz semmit csak odaül), nem mondja el a szüleinek (szerinted az én szüleim minden pohár alkoholról tudnak amit ittam? Nagyon nem...), úgysincsenek ott, vagy kitalál bármit. Nem akart lemenni a partra, de nem merte egyenesen megmondani hogy "nem szeretnék lemenni a partra, most nincs kedvem", ezért kreált egy kamu konfliktust. Vagy tényleg ennyire papucs, de az már minimum pszcihológusra tartozik. Semmi rosszat nem mondtál, nyugi :) 17/L
2015. júl. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neked van igazad, de biztos, hogy ez jó kategória?
2015. júl. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Neked.
2015. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!