Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok egy olyan fiúrol aki 1 hétig ugyanazt a pólót hordja? Van egy ilyen ismerösöm és szerintem nagyon igénytelen

Figyelt kérdés

2015. júl. 18. 13:01
1 2
 1/12 GrimmjoWwW válasza:
69%
nem biztos hogy igénytelen :D a mai világban magyarországon egyre több az olyan ember aki erre rá van kényszerülve :D mert vagy esznek vagy kap a gyerek új ruhát :D ez már csak sajnos ilyen :D és pont azért mert nem tudod hogy mért is van ez, nem kell basztatni :D mert bekattan és lefejel a g*cibe :D
2015. júl. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én is szoktam 1-2-3 napig ugyan abban menni.


Nekem van 1 pólóm amiből 3 van mert szeretem és van 1 ugyan olyan amiből másik 3 színű van.


Én azt csinálom ha valamiből csak 1 van, de azt szeretnem hordani hogy beteszem a mosogepbe miutan hazajottem vagy este és a szárítógép megszárítja.


Nem lehet hogy ő is hasonlót csinál?


16/f

2015. júl. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ismerem a srácot és nincsenek ilyen problémái
2015. júl. 18. 13:08
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem mert ha valami folt kerül rá az hétfötöl péntekig ott van
2015. júl. 18. 13:09
 5/12 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy ugyanaz a póló?

Mert nekem is van 4 olyan pólóm, amiből kettő ugyanolyan, kettő meg nagyon hasonlít ezekre.

Meg ilyenkor nyáron egy délután alatt simán ki lehet egy pólót mosni meg szárítani.

Persze, ha tényleg koszosan, beleizzadtan egy héten át ugyanazt hordja, akkor az tényleg igénytelenség.

2015. júl. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha nem büdös, legfeljebb foltos, akkor nincs gond. Nem igénytelen, hanem takarékos és környezettudatos.
2015. júl. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
1 hét alatt elégé beleizzad :D
2015. júl. 18. 13:20
 8/12 anonim ***** válasza:
Semmit nem gondolok róla. Az o szíve ugye hogy mit hord. Ha meg nem teheti meg hogy hordjon masikat es ezért le nézed hasonló dolgok akkor te is megérheted a pénzed. Nem mindenki el olyan jol. En speciel cserelgethetem a cuccaimat, de nem az fogja eldönteni bennem hogy mennyire " értékes" az az ember hogy hogyan öltözködik...
2015. júl. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ó ember olvasd vissza mit írtam. Van pénzük megteheti hogy cserélgeti
2015. júl. 18. 15:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Direkt általánosságbol irtam. De meg mindig nem ítélem el hogy ha van pénzük es olyat hord. Olyat hord amit o akar. Az meg mar mas kerdes hogy igénytelen es sok embernek nem tetszik.
2015. júl. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!