Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyíregyházán hogy lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyíregyházán hogy lehet "becsajozni"?

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék így a nyáron összejönni egy lánnyal.

Nem tartom magam csúnyának. Izmosnak se túlzottan, de azért meglátszik az edzés. Lányokkal viszonylag könnyen elbeszélgetek ha már ott vagyok. Persze volt már barátnőm, de akkor úgymond a számba repült a sültgalamb( és valószínű, hogy többet ilyen nem lesz így hogy elballagtam).


Magyarul az érdekelne, hogy hol és miként lehetnék a legeredményesebb nyíregyházán? (Ilyen bulikba nem járok szóval az kilőve)


15/f

171 cm/58 kg



2015. júl. 18. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
29%

Hujjujjujj!

A Nyíregyiekkel vigyázz!

Azok egy külön létforma!

Velük csak gumicsimmába meg pödrött bajsszal lehet kalappal

2015. júl. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is nyiregyi làny vagyok igaz hàrom évvel fiatalabb mint te de nem értem az előttem vàlaszolót hogy miért kéne a nyiregyiekkel vigyàzni??!!!!
2015. júl. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ejej csak nyiregyen nem a vecséyből ballagtál
2015. júl. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem onnan...
2015. júl. 18. 23:52
 5/6 anonim ***** válasza:
kérdezd a pongót, az majd a korzóban elárulja hogy mitől döglik a légy
2015. júl. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Menj ki a strandra..
2015. júl. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!