Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy: "14 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy: "14 éves érett férfi"? Egyre több helyen olvasok ilyet. Létezik?

Figyelt kérdés
2015. júl. 26. 17:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Érett igen.

Férfi nem.

2015. júl. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%

hát pl a barátom már 14 évesen is elég érett volt, miután az apjuk otthagyta őket, és azóta ő volt a "férfi" a házban. Kinézettre is sokkal érettebb mint az átlag, négy évvel fiatalabb nálam mégis jól megvagyunk.

20/L

2015. júl. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
A 14 éveseknek még kukijuk is alig van xdd
2015. júl. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
az, hogy valaki többet tapasztalt a kortársainál, érettebbé teszi tőlük, ettől függetlenül nem lesz érett férfi.
2015. júl. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%

Mit jelent az, hogy egy férfi érett?

Hogy viselni tudja a nagy súlyú felelősségeket a vállán, hosszú távon.


Mik ezek a felelősségek?

1. stabil munkahely, stabil pénzkereset

2. elkötelezett párkapcsolat (konkrétan házasság)

3. (esetleg gyerek nevelése)


Ha ezek nincsenek meg neki, akkor szerintem az adott férfi nem érett.


Sőt, szerintem ugyanezek a kritriumok vonatkoznak a nőkre is, mondjuk egy nőnél szerintem a gyerekek nevelése simán kicserélhető a stabil munkahelye, mert az legalább annyira (ha nem jobban) megterhelő és felelősségteljes.

2015. júl. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14 évesen én is érettebbnek gondoltam magam a koromnál
2015. júl. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20 felett van férfi, alatt nincs. Érett pedig bárki lehet. Szóval nincs.
2015. júl. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Még kimondani is vicces. :D Dehogy létezik! Ilyen korban mindenki hú de nagyon érettnek hiszi magát... De nem azok.
2015. júl. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14 évesen még gyerek, kisfiú, nem férfi... sőt manapság még a 20 év felettiekre se nagyon lehet azt mondani h férfi :D
2015. júl. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha van is, akkor nagyon-nagyon ritka. 14 évesen még kisfiú a többségük, akármennyire is mondogatja, hogy de én érettebb vagyok a többieknél.
2015. júl. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!