Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti melyik fiút választanátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik fiút választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Szóval ismerek 2 fiút,akiknek tetszem. Nekem is bejön mindkettő,de nem tudok dönteni. Szerintetek?


1. Világosbarna haj,tengerkék szem,elegáns stílus,nyitott mindenkivel szemben,van humora. A két srác egymagasságú,de az elsőnek nincs igazán jó teste,inkább átlagosnak mondanám.


2. Fekete haj,fekete szem,jó test,viszont kissé zárkózott,gyakran csak a telefonját nyomkodja. Szerintem helyesebb mint az első,viszont ő nem nyitott a beszélgetésekre,nem lehet vele olyan jókat nevetni. A második fiú 2 évvel idősebb az elsőnél,azonban az első is van olyan érett,mint ő.


Egyik fiút sem igazán ismerem,az elsőt nemrég ismertem meg egy buliban,azóta 1x találkoztunk,ugyanolyan kedves volt. A második nem lakik tőlem messze,gyakran látom a buszon,de csak így messziről. Talán az elsőnek jobban tetszem,keresi a társaságom,de nekem a második egy kicsivel jobban tetszik.

Ti mit tennétek a helyemben?


17L


1.fiú 17F

2.fiú 19F


2015. júl. 27. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább az akibel lehet beszelgetni mer5 akivel nem azzal csak nézitek egymást vagy mi?!
2015. júl. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Adelll ***** válasza:
Hát szerintem az első jobb mivel hosszabb távon jobban ellennél vele plusz a külsője még változhat!és ha szeretsz valakit akk már tökéletesnek látod.bár a másodikat nm ismered még annyira.lehet hogy idő kell nki.szerintem még várj hogmi lesz. Miért olyen sürgős? Az egyebevallotta?
2015. júl. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg a harmmadikat. Ha valaki nem tud dönteni ketto kozott es egy internetes oldalon kerdezosskodik...az regen rossz
2015. júl. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
első nekem mindenképpen külsőre belsőre is
2015. júl. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem csak várd,mi történik,nem kell azonnal döntened..másfelől pedig,ha már úgy érzed,döntened kell,akkor egyikük sem tetszik igazán..
2015. júl. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ismers helyzet...igy kivulrol azt mondon hogy mindenkepp az elsot valaszd,de tudom hogy en a te helyedben ugyan ilyen tanacstalan lennek. 15/l
2015. júl. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha csaj lennék, az 1-est választanám. Fontos a kommunikáció, ő meg ugyebár nyitott a másodikkal szemben.

De a jó test miatt esélyes, hogy a másodikat fogod választani.....

Vagy várj meg egy 3.-at, aki "üti" az első kettőt.

Egyiket úgyis elveszted, ha döntesz. Legalábbis én hülye volnék tovább jópofizni veled, miközben mást választasz, szóval válassz jól!

2015. júl. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
1 biztos helyes lehet!Küldj egy hasónló képet róla
2015. nov. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1.
2016. júl. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!