Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen össze vagyok zavarodv...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen össze vagyok zavarodva mit csináljak?

Figyelt kérdés
2 lány is tetszik. Egy harmadikkal járok de nem szeretem túlságosan hogyan mondjam meg neki? És hogyan döntsek a kettő között?

2015. júl. 27. 17:56
 1/7 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
Azta , hát ez ismerős ..... háát a harmadikat nehezen de megbántod , a kettő közül meg amelyik jobban tetszik és jobbfejebbnek tartod és érzékenyebbnek de az is lehet hogy az 1ik nem fog veled összejönni aztán ha a másik igen akkor az jo , vagy ha egyik se akkor kérj bocsántot a harmadiktol és mond hogy bocsi butasagot csináltam nem tudtam mit akartam
2015. júl. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Másik megoldás?
2015. júl. 27. 18:19
 3/7 True Damage ***** válasza:
Hany eves vagy?
2015. júl. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Jezusom :D Az elso valaszolonak uzenem,hogy a lanyok nem jatekszerek. Semmikeppen ne kovesd azt amit o irt,mer ez kb "ha nincs lo jo a szamar is".

Akivel jelenleg kapcsolatban vagy,legy hozza oszinte. Lehet,hogy megbantod,de az oszinteseg a legfontosabb.

A 2 lany kozuli valasztasnal,pedig Hallgass a szivedre.

2015. júl. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De fogalmam sincs mit mond a szívem!
2015. júl. 27. 18:59
 6/7 Magoran ***** válasza:

Akkor mi honnan tudjuk, kérdező?

Itt neked kell dönteni.

2015. júl. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
csak nehogy a végén még 3 szék közül is a földre huppanj :D
2015. júl. 28. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!