Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Milyen lanyok jonnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Milyen lanyok jonnek be? (Magas, vekony, alacsony, duci, jo tanulo, rossz tanulo, karomkodosok, szep szokincsu). Egyeni izlest irjatok

Figyelt kérdés

2015. aug. 2. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
magas, ne legyen olyan csont vékony se, és kövér se, sportos legyen, legyen esze, ne legyen segghülye, és felőlem káromkodhat is :D ja és csináljon finom palacsintát :)
2015. aug. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
64%

Duci de ne follyon el

Testalkátához képest nagy melle legyen

Még jobb ha szemüveges is :)

Legyen megértő hűséges és mondja el ha baja van :)

2015. aug. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
# 1 Leírtál engem:D kivéve a palacsintás részt. bármit megfőzök/sütök, de azt a kib.szott palacsintát még mindig nem tudom megfordítani.:D
2015. aug. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

magassag nem szamit, hajszin nem szamit de ha lehet akkor vörös(bor) + kék szem *.* de am mind1:D ne legyen egy szal bel de nagyon dagi se szal kicsit husos lehet de ne nagyon

azert okos legyen, normalisan beszeljen marmint karomkodhat ha akar de szepen formazza a szavakat

2015. aug. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

A tanulás rohadtul nem érdekel ezért inkább egy rossz tanuló. Az jó, ha szép szókincsű, a lényeg, hogy jól eltudjunk beszélgetni.

Az ilyen jó tanuló lányokon azt vettem észre, hogy a tanulás vagy a sport mindig előrébb van mint a pasiuk.

Külsőre pedig alacsony és vékony.

2015. aug. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Duci, jó tanuló.
2015. aug. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
# 3 vagyok: Jelentem, palacsintát sütöttem, és az összeset megfordítottam, méghozzá feldobósan! :D
2015. aug. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ügyes vagy:D
2015. aug. 22. 22:14
 9/9 anonim ***** válasza:
160-185ig akármilyen magas lehet, duci ne nagyon legyen,teljesen mindegy, hogy mikyen tanuló, ha káromkodik az borzasztóan irritál, és nem kell feltétlenül valami 180as iq de azért ne egy madár inteligenciájával vetekedjêk az övé :D 16/F
2015. dec. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!