Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "nem merek" ránézni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "nem merek" ránézni a fiúkra?

Figyelt kérdés
Van hogy megyek az utcán, vagy akár suliba a folyosón, és meglátok egy szemben jövő srácot aki mondjuk helyes, majd mikor egyre közelebb érünk akkor sosem nézek rá. Barátom nincs szóval ez az ok kizárva.

2015. aug. 3. 16:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
félsz
2015. aug. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Félénk visszahúzódó típus vagy és nagyon zárkózott, esetleg ember félelmed is van hogy mit szól.. ezen nagyon gyorsan változtatni kell, kezdj el minél többet kommunikálni, társaságba keveredni hogy tudj az emberekre nézni nyugodt szívvel, na meg beszélni velük stb..

Esetleg ha írsz pár infót magadról akkor többet tudok segíteni ha van valami olyan ok pl sérelem vagy valami amit nem szeretnél csak úgy leírni egy hozzászólásban akkor privát.

2015. aug. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Meg akarod mutatni, hogy téged az evilági gyarlóságok nem foglalkoztatnak közben meg élnél halnál egy kapcsolatért.

Büszkeség.

A félnék is odapillant.

2015. aug. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Utolsó, az első mondatod (legalább is a második vele) teljes mértékben igaz.

És igen elég félénk visszahúzódó típus vagyok, de szeretnék változtatni. Csak nem tudom hogyan.

2015. aug. 3. 17:39
 5/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező hány éves vagy?
2015. aug. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
16
2015. aug. 3. 18:15
 7/16 anonim ***** válasza:
Nincs valami külső indok vagy valami rossz élmény ami miatt ez lehet?
2015. aug. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nincs :)
2015. aug. 3. 21:21
 9/16 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy a képeidre verik ki és gusztustalannak tartod.
2015. aug. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok. Távolabbról tök jól tudok szemezni, de mikor közelebb megyek, akkor valahogy elkezdem azt érezni, hogy "Á, biztos nem tetszenék neki" és lehajtom a fejem, és ilyenkor azt érzem, hogy nem kellett volna így reagálnom, hanem bele kellett volna néznem a szemébe, vagy szimplán előre, de totál zavarba jövök ilyenkor. Én is 16 éves vagyok.
2015. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!