Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti tartjátok a hónap fordulóka...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tartjátok a hónap fordulókat? Mit szokás ilyenre adni?

Figyelt kérdés
Es ha a baratommal 12.-en jottunk ossze akkor ra 4 hetre vagy kovetkezo honap 12.-en "kell" tartani hofordulonkat? Illetve ti mit szokatatok adni (elso) honapfordulora? 16/L
2015. aug. 6. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
mi nem tartjuk :) csak megszoktuk említeni :)
2015. aug. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tartjuk. Még az évfordulókat sem. Szoktunk róla beszélni, hogy már mennyi ideje vagyunk együtt. De nem is igazán tudom, hogy honnan kéne számítani. Amikor megismertük egymást? Első randi? Első csók? Első szex?

Egyébként szoktunk egymásnak kedveskedni sokszor, mindenféle alkalom nélkül is.

2015. aug. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Távkapcsolatom volt, tartottam.

Verset írtam, vagy összehoztam egy nagyon jó beszélgetést.

Örültünk egymás "hosszú szövegeinek".

2015. aug. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még év fordulót se tartunk, meg Valentin napot se. Szerintünk felesleges, nem ebből látszik, hogy szeretjük egymást. Amúgy szerintem mint ajándék valami amivel dolgoztál mindennél többet ér.
2015. aug. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!