Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik itt keresnek párt magukna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt keresnek párt maguknak kapcsolatra, azoknak sikerül? Van egyáltalán itt olyan, aki a párjával itt ismerkedett meg?

Figyelt kérdés
Én kicsi esélyt látok erre (pontosítok, semmi esélyt). De nagyon kíváncsi vagyok rá, azért kérdezem meg. Vagy valaki hallott már olyat hogy ezen az oldalon összejöttek?
2015. aug. 7. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem már sikerült itt, igaz hogy azóta már vége de szerintem nem csak én vagyok az egyedüli aki már sikerrel járt itt
2015. aug. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen. Mondjuk már néhány hónapja vége.

És nem is ismerkedési szándékból kezdtünk el beszélgetni.

2015. aug. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na az jó, gratulálok nektek. 😊
2015. aug. 7. 17:00
 4/4 HorusS ***** válasza:
Ha őrült és meg akar erőszakolni akkor mond hogy pipilned kell és ha odébb vagy akkor fuss az erdőbe amilyen gyorsan csak bírsz
2015. aug. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!