Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-16-17-18 éves srácok!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16-17-18 éves srácok! Nektek milyen korú lányok jönnek be? (és azt is írd le légyszi, hogy nagyjából milyenek. Személyiség, külső)

Figyelt kérdés

2015. aug. 8. 22:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
Korban +- 2 év, értelmes, kedves, visszahúzódóbb lányok. Külsőre igényes legyen, ez a lényeg, illetve nekem jobban bejön a hosszú haj.
2015. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hasonló mint #1,korban 2,max 3év eltérés esetleg,és a hosszú haj a gyengém,imádom:$
2015. aug. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Külső mennyire számít?
2015. aug. 8. 22:55
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
18 vagyok, plusz minusz 1 év, alacsonyabb nálam, cuki, kedves, segítőkész, érti a humorom, nem csal meg sose,nem ribis (max néha de akkoris csak velem) nem kétszínű. Külsőre ha gondolok: az arc és a haj nagyon fontos nekem, mellméret abszolút nem számít.
2015. aug. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

15-19 évesig jöhet, bár ha nagyon megtetszik, akkor nem a kor a legfontosabb. Külső nem annyira számít, nyilván legyen ápolt, ha 1-2 kiló felesleg van rajta, az nem baj, de azért az rosszul veszi ki magát, ha nálam súlyosabb (én elég vékony vagyok). Személyiségében annyit várnék el, hogy őszinte legyen, ne legyen túl erőszakos, ne mindenben csak ő akarjon irányítani (volt már dolgom ilyen csajjal, elég gyors szakítás lett belőle...), szeressen, ne csaljon meg. Szerintem ezek nem nagy elvárások :)

18/F

2015. aug. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

17/f és 17/l legyen, külső az semmi különös átlagos legyen ha érdekel a átlag akkor priv


Tulajdonságok:


Értelmes intelligens, viszonylag tudjon alkalmazkodni a dolgaimhoz azaz ismerjen ki hogy mikor mit tegyen ne akarja kierőszakolni belőlem mindig hogyha bajom van.

Tisztelettudó, na meg érje el azt hogy azt tudjam rá mondani hogy na vele több vagyok,(szóval tudjam azt mondani hogy nélküle kevesebb vagyok és féljek elveszíteni ) és legyen nő.. ami a legfontosabb..

Az se baj ha ért pár dologhoz a konyhában pl, de ezek már a +ok.

Őszinteség hűség, határozott nőiesség, na meg ahogy mondtam tudja kezelni a dolgokat, ne legyen egy nyámnyila.

Szitu??

Tudja kezelni a dolgokat ismerjen ki::

Bajom van akkor ismerje fel rajtam hogy mikor van az hogy nem érdemes próbálkozni azzal hogy kiszedje belőlem, ismerje fel a lelkizős napomat, persze ezt nem azt mondom hogy ránézésre, bár egyszer volt már ilyen bnőm.

Sokoldalúság előny, céltudatosság főleg.

Jobban szeretem a csendesebbeket mármint a társadalmi életben szóval nem az hogy menjünk tombolni pestre hanem csendes időtöltés. Szal nem muszáj nekünk felmenni olyanra mint annó a hajógyári... sőt imádom ha ilyen téren inkább kerüli ezeket.

Párkapcsolat mélyebbik terén ne legyen bonyolult szóval ami most megy ez a ,,okozzunk fájdalmat a másiknak azzal hogy véresre szívjuk a nyakát vagy a hátát úgy kikaparni hogy horrorfilmbe illő'' hát ezt nem díjazom.

Soknak tűnik amit írtam de szerintem nem az.

Az ilyen alapokat hogy mindent osszon meg velem ha valamiben egy picit se ért egyet vagy nem tetszik neki azt ügye nem írtam le



Ui: Szerintem nem nagy elvárás egy normális párkapcsolatnál ez megvan ha minden őszinteségen alapul.Hisz mindent meglehet beszélni

2015. aug. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. aug. 8. 23:31
 8/11 anonim ***** válasza:

A kicsit idősebbek, mert a korosztálymnak csak a bulizáson, selfiezésen, piáláson és a dohányzáson jár az eszeük...


Persze ez (sajnos) általánosság. 15/F

2015. aug. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Külsőre vagy bejön vagy nem.Előny ha 140-150cm között van,bár én 183-4cm vagyok.Lehessen vele vitázni,kicsit lehet flegma,fiúsabb,kedves,bújós,ne cigizzen,ne legyen bunkó.
2015. aug. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
15-19 közötti legyen, alacsony, cuki, hosszú hajú, kedves :D 18/F
2015. aug. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!