Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek köszöntek idegen csajok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek köszöntek idegen csajok távolról, amikor nem is ismerem őket?

Figyelt kérdés
Ráadásul többször is, mintha fontos lett volna, hogy észrevegyem őket és köszönjek.
2015. aug. 9. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
mert helyesnek találnak
2015. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mert: "naon teccel" nekik . ;)
2015. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon ronda vagy és szívattak, vagy nagyon helyes. Azt amúgy nem nézted meg hogy nem-e volt mögötted valaki? Lehet annak köszöntek.
2015. aug. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
vagy bejössz nekik, vagy hülyéskedtek:D
2015. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Helyes biztos nem vagyok, max valami ízlésficamos csajok szerint, mint exeim.
2015. aug. 9. 21:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy tetszel nekik ;)
2015. aug. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Á, esélytelen, inkább biztos csúfolódni akartak, azt hitték majd bedőlök nekik és odanézek, de nem érdekelnek a szívatásaik. Már megszoktam, hogy nem vagyok az az álom fiú külsőre. Eddigi barátnőim is inkább személyiségem miatt jártak velem.
2015. aug. 9. 21:30
 8/9 anonim ***** válasza:
azért egy ilyen szituációban bízhatnál magadban jobban! én szinte biztos vagyok benne, hogy tetszettél neki ;) :D
2015. aug. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tobbet kene tudni a sziturol, am kapasbol arra tippelnek hogy reszegek voltak es bejottel nekik.
2015. aug. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!