Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek kizáró ok lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek kizáró ok lehet ha egy lány vitiligos?

Figyelt kérdés
Nekem a térdeimen vannak pigmenthiányos foltok. Utálom hogy megnézik az utcán a lábaim és félek hogy a fiúk utálni fogják majd. Az eddigi osztálytársaim már megszokták de most megyek majd középiskolába és félek hogy piszkálni fognak vagy valami. De a lényeg. Fiúk titeket zavar? Igaz nekem ez még a jobbik eset hogy csak a térdeimen vannak.Eddig nem zavart de nem rég valahol egy hozzászólásban olvastam hogy valaki az írja hogy: ha nekem ilyenem lenne öngyilkos lenék. Nem akarok úgy kinézi mint egy tehén...egy kicsit nagyon sziven ütött a dolog hogy lehetnek mások ilyenek. Amúgy is aggódom mert magas vagyok 172 cm...félek hogy nem fogok tetszeni senkinek. Nem vagyok egoista de úgy gondolom egész szép vagyok.... 14/L

2015. aug. 14. 08:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hát engem nem zavar, mutizz magadról képet.
2015. aug. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Magáról a vitiligóról? Ráadásul az egyik folt magyarország alakú....le se tagadhatnám...
2015. aug. 14. 08:17
 3/23 anonim válasza:
Baratnőmnek a hátán van. Tehát engem nem zavar egyáltalán.
2015. aug. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Megnyugtató ilyet olvasni. :D
2015. aug. 14. 08:30
 5/23 anonim ***** válasza:
Nem a foltról kell kép,hanem úgy magadról, az arcodról.
2015. aug. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem szivesen mutatok képek...nem igazán bírom a kritikát sajnos...emiatt félek hogy mit szólnának mások
2015. aug. 14. 08:38
 7/23 A kérdező kommentje:
*t
2015. aug. 14. 08:39
 8/23 anonim ***** válasza:

Ha zavar (bár nem tudom miért) akkor miért nem használsz rá bőrszínű alapozót? Olyan szépen el lehet tüntetni manapság. Egyébként nem zavaró.


Na és én mit szóljak? melanin hiányos vagyok. Vagyis ez azt jelenti, hogy eredeti szép gesztenye barna hajam van, de hátul majdnem középen és a jobb halántékomnál oldalt egy széles sávban fehér a hajam. Iskolakezdéskor az első nap a tanárnő közölte velem, hogy ha nem akarok rosszban lenni a tanárokkal, akkor nem divatozom, és visszafestem a hajamat ahogy volt. Hát apámnak kellett bemennie, hogy elmagyarázza mi is az a melanin hiányos betegség. Nekem nem hitték el, hogy eredetileg fehér a hajam. Ja és hozzáteszem, hogy a hajfesték sem fogja be. Befogja majd 2-3 nap alatt kijön (a sima hajfesték nem a színező)

2015. aug. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
A térdemet nem tudom lealapozni...bárhova letérdelek agy neki dőlök valaminek egyből lejön...egyébként bár nincs az arcomon folt még is van egy jó pár szempillám ami fehér....nem feltűnő de akkor is...egyébként engem annyira nem zavar...csak az ahogy mások reagálnak...
2015. aug. 14. 08:45
 10/23 anonim ***** válasza:
Lehet hulyeseg de en a sajat "nyomoreksagaimbol" (most minden ertelemben - tehat kulso es belso), altalaban viccet szoktam csinalni. Veszem a dolognak a humoros oldalat. Neked peldaul, ahogy mondtad, van ehy Magyarorszag alaku foltod. Szerintem ez vicces is lehetne, ha igy adnad elo:D nezd ezt az oldalat a dolognak szerintem, es meglatod a hozzaallasod atragad a tobbiekre is :)) nalam mukodott :)
2015. aug. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!