Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit akar és azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit akar és azt sem, hogy én mit csináljak. Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés
Van egy srác, nem túl régóta ismerjük egymást, de úgy érzem szeretem. Találkoztunk már, és akarunk is csak valahogy sosem jön össze. Emiatt félek, hogy nem jövünk össze. Mindig kifogásol és úgy érzem semmit sem akar tenni, hogy láthasson. Mi legyen a következő lépés?
2015. aug. 14. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy hosszú lépés.
2015. aug. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is voltam így.Azt tettem, hogy megirtam a srácnak,hogyha nem kíváncsi rám akkor mondja meg ne játszadozzon velem.Aztán végülis megmondta, hogy ő csak barát akar lenni. :) De így jobb mintha várnám hogy mikor ír hogy találkozzunk .:)
2015. aug. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!