Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek hogy történt az első csók?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogy történt az első csók?

Figyelt kérdés

fiúk, lányok egyaránt írhatnak privátban. érdekelne hogy kinek hogy volt ez.

ide kommentbe pedig,tudnátok segíteni hogy hogyan kell csókolózni.. nyelv meg ilyesmi



2015. aug. 16. 00:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Konkrétan mire vagy kíváncsi?
2015. aug. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ösztönből, puhán és lágyan (nyelv puha, nem harapdálunk erősen,stb), változatosan (fejpozció, nyelvjáték, szájmozgás). És úgy volt, hogy egy arcrapuszi véletlenül félrement:D
2015. aug. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Utoljára mikor itt válaszoltam egy ugyanilyen kérdésre, lassan 5 éve, azt írtam, hogy sehogy. Most már én is leírhatom az enyémet. Udvaroltam a lánynak, felmentünk az osztályba, az ölembe ültettem és úgy elbeszélgettünk stb. Én nem akartam elsietni, nem akartam bénázni, de a lány megelőzött és megcsókolt. Hogy milyen volt? Isteni, én akkor mondhatom, hogy az első csókom jó volt. :)
2015. aug. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja, hogy te az előbbi válaszomat privátba vártad? Hát nehéz leírni, mielőtt megtörtént volna én is nagyon utánanéztem, de nem tudom én legalább szavakba önteni, ha megtörténik akkor majd jön magától, ösztönösen. Utána majd lehet gyakorolni és belejössz.
2015. aug. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 piriiiii ***** válasza:

Egy sötét szobában egy ágyon egy velemkorú fiúval, 16 évesen.

Nem volt nagy ördöngösség. :)

18/L

2015. aug. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A saját nevemet adtam meg regisztrálásnál, szóval nem szoktam privátot írni.

Az első csókom elég béna volt. :D Kicsit ráparáztam... az utcán történt ősszel egy kis ölelgetés után. :) Bár inkább ő erőltette a csókot, én csak nem húzódtam el.

A második csókom sokkal jobb volt egy másik sráccal hónapokkal később. :) Vele ösztönös volt és ő tapasztaltabb volt. Nem izgultam, vonzódtunk egymáshoz.

Ezt egyébként szívesebben mondom első csókomnak.

Mindkettő nyelves volt. :D

A másik:

Ösztönösen jön az, de tényleg nincs benne semmi bonyolult. :D Illetve, ha elrontod mondhatod, hogy zavarba vagy... esetleg, hogy várjatok még ezzel... várj ez csak akkor jó, ha lány vagy. De ha elrontod az csak is azért lenne, mert izgulsz. NO PARA

2015. aug. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 piriiiii ***** válasza:

Most ezzel mit kezdjek, hatos?

Próbáltam lelket önteni a kérdezőbe, mert, ahogy a legtöbb ember, ő is tart az első csóktól.

Agyhalott, idióta barom...

2015. aug. 16. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem most történt VOLNA meg 2 nappal ezelőtt, csak aztán pár másodpercen múlott az egész. Sztorit most itt nem írom le, max priviben.:)
2015. aug. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja és utolsó vagyok, lemaradt, hogy 15/L.
2015. aug. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mindenki jön a mindenféle romantikus történeteivel, hogy nekem milyen volt?

Egy buliban egy csajjal akit aznap ismertem meg. :D

Azóta sok csajjal smároltam már, de nyelves még sose volt ha jól emlékszem.

2015. aug. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!