Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges így ismerkedni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges így ismerkedni? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én egy 22 éves srác vagyok. Lányokkal szeretnék ismerkedni. Pár szó arról,hogy miért itt szeretnék ismerkedni,és arról is,hogy mit keresek. 1-Szeretnék úgy megismerkedni valakivel,hogy nem rögtön a kűlső dominál. Nem az alapján ítélünk/kezdünk bele valamibe,hogy a másik,hogy néz ki! 2-Szeretnék kötetlenül ismerkedni olyanokkal akik nem előítéletesek/nem az az első gondolatuk,hogy "biztos csak szexet akarok"! Akik elviselik,hogy (sokak szerint túlzottan is) őszinte vagyok! Nem keverik össze ezt a bunkósággal,és lehetőleg ugyan ilyen őszinték lesznek velem! Lehessen értelmes dolgokról is beszélgetni,nem csak a buliról-piáról-divatról! Nem vagyok "divatmajom" (tornacipőben járok,pedig már régóta nem járok suliba/tesire! :-D ) sokkal jobban kedvelem azokat akik egyediek-van saját stílusuk-közvetlenek-és hasonlóan gondolkodnak mint ahogy én! Bocsánat ha "túlzottan nagyok" az elvárásaim,és ha a mai világban már nem lehetséges az,hogy én ismerkedésnél nem a lány melltartó méretét tippelgetem magamban/ő pedig nem egyéb testrészeimet vizsgálgatja,miközben a szombati buliról beszélgetünk!.. Szóval összegezve a dolgot : Szeretnék úgy ismerkedni,hogy a továbbiakat (bármi is legyen az!) csak a beszélgetések alatt kialakult szimpátia határozza meg!!


Lehetséges ez,vagy fel kéne ébrednem mert ilyen màr nincs? :-D



2015. aug. 16. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
De még van ilyen,csak egyre ritkább:)
2015. aug. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos eddig csak a "másik oldallal" találkoztam,ezért is gondoltam,hogy megpróbálkozom itt,csalódni már így is eleget csalódtam az emberekben,szóval nem érhet meglepetés,vagy ha igen,akkor csak pozitív!. :-D
2015. aug. 16. 19:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk:D
2015. aug. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

az ismerkedésnél a csak barátság is megfelel? :D mert akkor nyugodtan írhatsz:P

nem nagy elvárások csak ritkák, amúgy én is tornacipőhíve vagyok :P

17L

2015. aug. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen,a csak barátság is tökéletesen megfelel!! :-) *aki a tornacipőt szereti,rossz ember nem lehet!* :-D
2015. aug. 16. 19:24
 6/8 anonim ***** válasza:
a kérdező minden egyes szavával egyetértek:D
2015. aug. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rühellem a tornacsukát, de a többivel egyet értek.

Ja, meg a melltartó méret tippelgetést kifejezetten szeretem ;) :D

30/F

2015. aug. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kevès ilyen emberrel találkozik az ember mostanában.Írj,ha gondolod :)
2015. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!