Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, de nem ismerem és a nevéből ítélve lehet hogy cigány! (nincs bajom a cigányokkal félreértés ne essék) mit csináljak?

Figyelt kérdés
azt se tudom hogy hol lakik,semmit nem tudok róla,bejelölni nem merem,főleg ha cigány

2015. aug. 21. 13:14
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
igazad van megnéztem de nekem nem tűnik cigánynak
2015. aug. 21. 13:58
 12/21 A kérdező kommentje:
#9 nem csak azért nem merem bejelölni,de a kultúrát cigányokkal tényleg nincs bajom
2015. aug. 21. 14:00
 13/21 anonim ***** válasza:
64%

"nincs bajom a cigányokkal félreértés ne essék"

De nem mered bejelölni,mert cigány. Neked se a lábad fáj :DD egyébként nekem nincs bajom velük. Persze vannak alpári cigányok is:) Nem értem a sok csicska rasszista csicskát, akik az összes cigányt egy kalap alá veszik. Szánalmas..

2015. aug. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
írtam hogy nem csak azért nem merem bejelölni
2015. aug. 21. 14:08
 15/21 anonim ***** válasza:

Lehet csak szeretnéd hogy ne legyen bajod velük, mert az a menő most hogy mindenki elfogad mindenkit miközben teljesen más a gondolkodás, figyelj ha nem mered bejelölni mert lehet cigány akkor ne tedd, persze nem szép faj után itélkezni, de sajnos abba igazad van hogy veszélyes is lehet. 14 voltam mikor belémszeretett egy cigány, én nem akartam semmit tőle, de barátságos voltam vele hogy ne bántsam meg, aztán oda jutottam hogy a cigány barátaival megveretett mert nem akartam vele lenni...szoval te tudod, de mindenképp legyél óvatós :)


21/L

2015. aug. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2015. aug. 21. 15:37
 17/21 anonim ***** válasza:
"de a kultúrát cigányokkal" :D Itt már meg is bukott a mondat :D Én se utálom azokat, akik becsületesen dolgoznak, és sosem élnek vissza származásuk nyújtotta előnyökkel :D Ja, és a magyart is tökéletesen beszélik
2015. aug. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
a kérdésben is így akartam írni bocsi
2015. aug. 21. 20:00
 19/21 anonim ***** válasza:

figyi engem folyamatosan meg akar(-t) csókolni egy cigány lány, vagy 3* volt, h a számhoz kellett tennem a kezemet, mert folyamat nyomult.... Meg egyszer meg akart verni vmi bűnöző haverja buszon, mert a táskám a lábamnál volt és hátul a 3-as üléshez be akart tolakodni 2 emberen át.... am fura, mert tudja, hogy nem bírom a cigányokat meg szép is, de nem az esetem...


Ezt csak ezért írtam le, mert eddig azt vettem észre, hogy nagyon akaratosak, és vitatott a biztonsága az embernek mellettük

2015. aug. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
hát köszönöm
2015. aug. 21. 20:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!