Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Buliban táncoltam egy csajjal,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliban táncoltam egy csajjal, szerintetek mi volt a probléma? 20/F

Figyelt kérdés
A közelemben táncolt végig a barátnőjével, volt időnk megnézni a másikat. Én odamentem mögé és megfogtam a csípőjét. Hagyta hogy dörgölőzzek, aztán megmarkoltam a popsiját. Pár perc múlva elment wcre de már nem jött vissza hozzám hanem pár méterre tőlem állt vissza táncolni.

2015. aug. 23. 09:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te birka.Azt hiszed 2 percet táncolsz egy lánnyal dörgölőzöl hozzá és letapizod és ő még örüljön is neki?Te észnél vagy?Nem dörgölőzünk és nem tapizunk ilyen gyorsan senkit.Minek próbálsz csajozni ha ilyen alap dolgokkal nem vagy tisztában?Minden normális csaj el is fog menni ha ilyen vagy.Ja és örülj hogy nem vágott pofon.Ha nekem lenne lányom az tuti hogy letépte volna a f.tykösöd.Kis hülye.Kettessel kezdődik az életkorod és azt hitted te leszel a vagány csávó.Gratulálok.
2015. aug. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2015-öt írunk tudod.
2015. aug. 23. 10:15
 3/12 anonim válasza:
Ismerős szitu, am nincs semmi jelentősége, máshoz is odament gondolom, csak lazult kicsit.
2015. aug. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen 2015öt írunk.Pont ezért nem kéne nyomulnod te hülye.Nem tank vagy ember.A csajokat kerülgetni, kóstolgatni kell.Aztán ha látod, hogy szabad na akkor mehetsz.31 éves vagyok és többet értem el így minthogy egy tank rányomulok és letapizom.De ha te úgy gondolod, hogy ez a nyerő csináld.De akkor ne kérj tanácsot.
2015. aug. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#1 Ne haragudj de hülyeségeket beszélsz. Lehet a te környezetedben mások a lányok, de én ha elmegyek egy szórakozóhelyre ott van hogy már 10p után smárolunk.

Nem az volt a probléma ahogy odamentél, lehet mégsem jöttél be neki, csak hülyített, van barátja stb. Én az utolsóra tippelnék, velem is volt már ilyen.

2015. aug. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Első válaszolónak üzrnném hogy visszavehetne a hülyeségeiből..szerintem igenis jól csináltad kérdező,egy jó buliban mindenki táncol mindenkivel.. hogy hol volt a hiba? Szerintem nem jöttél be neki vagy a stílusoddal volt baj..én is csináltam ilyet,és volt aki visszajött volt aki nem..egy buliban rengeteg pasi és csaj van,nem ragadhatsz le egynél :)
2015. aug. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akivel 10mp után smárolok azt elviszem a wcbe vagy egy sötét sarokba adok neki azt menjen ahova akar.Ez a különbség két hozzáállás között.Az a csaj aki olyan az ennyit érdemel.
2015. aug. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja.Jól csinálta.Meg is lett az eredménye.Ennyi Casanovát azt itt kérdezget mégis mind.
2015. aug. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én sose kérdeztem.Mindig így csináltam.Nem mindig de 80%ban bejött és eredménye is volt.
2015. aug. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

az 1. válaszoló a 60-as években volt fiatal??????

jól csináltad, csak lehet nem vagy az esete és keresett mást, aki hozzádörgölőzik...

2015. aug. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!