Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kerlek titeket segitsetel!?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerlek titeket segitsetel!? Nagyon ossze vagyok zavarodva

Figyelt kérdés
Sziasztok en egy 17 eves fiu vagyok 18 leszek par heten belul. Van egy gyerekkori ismerosom akit lattam kb 1 evig mert kanadaba egyutt voltunk 12 -13 evesek voltunk es o volt a huga az en legjobb baratomnak.. a szuleim is mar gyerek kpruk ota ismerik az o szuleiket szoval minden jo volt akkor meg nem gondoltam volna hogy szerelmes leszek bele.. aztan mi el koltoztubk ok is el koltoztek es most 1 eve es ket honapja ujra talalkoztunk es egyutt laktunk egy honapot itt angliaba.. o is 16 eves volt mikor ujra talalkoztunk es enis. A legjobb baratom o 17 eves volt mar akkor .. haat el voltunk a hugom a baratom hugaval en meg a baratommal de en szo szerint fulig szerelmes lettem bele de mindig is bennem volt hogy nem szabad! A baratom miatt de lattam h o neki is tetszek el hivott magaval hogy v9gyem biciglivel sokat beszeltunk meg olelt mikor hoztam neki valamit a boltbol de el dontottem hogy nem fogok hozza kozeledni mert a baratom tul fontos volt... es hat a baratomnak van egy unoka testvere elso unoka testvere es hat olyan gyonyoru volt hogy a szemem nem birtam rola le venni csak hat o masik varosba lakik.. lattam es ereztem hogy tetszek neki bar soha nem beszeltunk elobe egyszer szplt hozzam o es lattam hogy csak azert h vegre hozza szoljak. Mindig akkor lattuk egymast mikor le jottek a baratomhoz. Aztan mi el koltpztunk es en ra irtam fben beszelgettunk utana el mondtam neki hogy nagyon tetszik. Egy idosek vagyunk es ennek ma 1 eve.. tul mentunk nagyon sok mindenen de kozbe a szivem egyik fele a baratom hugaba volt szerelmes meg mindig.. neki is van egy baratja mar 3 eve egyutt vannak bar kb osszesen 14 szer lattak egymast mert o is mas varosba lakik.egyszer a hugommal be csaptak ot ki adtak magukat mas lanynak es bele ment meg csalta volna a baratom hugat de ot megse erdekelte kulpnosebben ugy h nem tudom hogy ez mit is jelent igazabol szereti e vagy nem.. es hat meg mai napig tortennek dolgok koztunk de mar nem annyira neha egymashoz erunk de mar furan viselkedik velem.. es most a legnagyobb problema hogy a hugom is eszre vette hogy nagyon nezzegesuk egymast.. most ugy ossze vagyok zavarodva mert rs jottem ot szeretem igazan es a lany akivel most vagyok a testvere ot is szeretem de gyengebben es a sziv szakadna meg ha ot meg bantanam es hat nemis vagyok benne biztos ha a baratom huga biztps szeret e. A hugom azt mondja hogy ez igy nem jo azt mondta tulsagosan latszik rajtunk h tetszunk egymasnak es ezzel a baratnomnek nagy fajdalmat okozok mert testberek os egybe es mar 1 eve vele vagyok en vettem el a szuzesseget is. Adjatok lecci tanacsot mert en ot szeretem igazan hiaba probaltam el felejteni egy ideig ment de most megint vissza jott az erzes hogy tudnam ki deriteni hogy neki is tetszek biztosra?
2015. aug. 23. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szép hosszú szöveget írtál :)

Ha rövidebben egyszerűbben leírtad volna akkor többet tudnék mondani, de így csak azt hogy beszéld meg vele/velük hogy ki mit érez stb. Szóval ülj le

2015. aug. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
* és beszélj vele :)
2015. aug. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nagyon megható love story. cselekedj a szíved szerint!
2015. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem ertem.
2015. okt. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!