Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves lányok pettinggelnek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lányok pettinggelnek? Komolyan? Mi történt?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy egy 14éves lány, miért pettinggel egy sráccal akit alig ismer...

Hova jutottunk de tényleg.... (igaz én is csak 15vagyok de NEM csinálok ilyeneket)

14 évesen még nem kéne ilyeneket csinálni mármint ebben a korban még nagyon gyerek vagy... Lehet, hogy én vagyok régimódi de ez nagyon nem oké. Ti mit gondoltok erről én vagyok régimódi vagy a fiatalabb korosztályal van a gond?


2015. aug. 26. 00:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%
Ha szereti, akkor mi bajod van vele? 14-15 évesen tökéletesen normális, ha nem szexel, hanem pettinggel, kérlek magyarázd meg ezt!
2015. aug. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Az hogy 14 évesen csinálja még gyerek. Még én is gyerek vagyok. Ez a bajom.
2015. aug. 26. 01:04
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy tököm tele már a retek sok ilyen kérdéssel.. Elején még volt értelme, megbeszéltük, hogy ja van egy véglet az már nem jó. De akkor is van egy másik beszűkült látásmód amikor azt látják egyes emberek hogy "Hát az mééééég csak gyerek!!!" és "Mi a baj ezzel a korosztállyal???" holott, nem minden 14 éves pettingel "egy sráccal akit alig ismer". te 15 vagy DE nem csinálsz ilyeneket - ezt úgy írtad mintha annak ellenére hogy ezt nem helyesled ez olyan nagy dolog lenne -, a 15 éved miért lenne más elbírálású, amikor egy 14 éves és közted lehet hogy még egy fél év sincs? Az ha valaki 14 évesen olyan emberekkel pettingel akiket alig ismer az nem jó, de ezt mindenki tudja, ráadásul nagyon kis százalékuk teszi ezt ki a 14 éves lányoknak. Lehet mindenhol pofádba nyomják, de attól még azok is vannak akik nem posztolnak és töltenek fel képeket stb..

Azt hogy még mindig nem képesek felfogni emberek hogy ez a korosztály más mint az ezt megelőző, és az azt megelőző. Az már a fájdalom csúcsa. Vannak ennek a korosztálynak hibái, de az előzőnek is voltak. Például pont a családon belüli erőszak ellen most kezdődtek el a első lépések, és ennek a korosztálynak már ez lesz az alap, hogy nem nem verünk senkit és ha a szomszédban pl verik a gyereket az nem arra tartozik hanem igen ki kell hívni a rendőröket... Szóval ja te vagy régimódi

2015. aug. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Foglalkozz inkább a saját dolgoddal.
2015. aug. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Azért ne keverj már, attól hogy te még éretlen vagy, attól más lehet, hogy nem. Igen, 14 évesen még gyerek, de érettebb mint te! ( Most azokról beszélek, akik a barátukkal csinálják, akivel mondjuk fél éve együtt vannak)
2015. aug. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Latom nem beszelsz magyarul.. azt irtam hogy csak 15vagyok nem tartom.mas elbiralasunak azt h annyi vagyok semmi kulombseg nincs koztem es egy 14 eves lany kozt. Egy korosztaly vagyunk irhattam volna 14-15 is de most epp egy 14eves lanyrol van szo aki a baratnom es agodom erte es nem ertem miert csinalja es nem nem azert csinalta mert elvezte. Megbanta.. Nagyon... Es kozben nem is ertek egyett vele mert honan jon ez egy 14-15 eves lanynak?
2015. aug. 26. 01:30
 7/28 A kérdező kommentje:
Mert ugye fel ev az olyan sok ido... khmm
2015. aug. 26. 01:31
 8/28 anonim ***** válasza:
88%
nem mindenki olyan apáca mint te, fogadd el
2015. aug. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Nem apáca vagyok de a baratnom sirva hivott fel hogy mennyire megbanta es hogy nem is volt annyira jo.. tudom mirol beszelek.
2015. aug. 26. 01:36
 10/28 anonim ***** válasza:
Jól mondja az előttem, szóló! A korosztályotok, 3 felé van osztva, a meggondolatlan tini**bancok, az érettek, és ti akik jártatják a szájukat, pedig semmiben sincsen tapasztalatuk
2015. aug. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!