Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 éve érzem hogy nem a pasikat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merci006 kérdése:

2 éve érzem hogy nem a pasikat szeretem. Nem élek szexuális életet fiú még nem tetszett az egyik barátnőm annál inkább nem mondtam magamnak hogy tetszik de ha meglátom minden más lesz. Ha látok lányokat smárolni akkor is fura lesz. Mi van velem?

Figyelt kérdés

Tudnátok segíteni?Most leszbikus vagyok vagy mi van?

14/L


2015. aug. 27. 00:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Jönnek majd a lepontok, DE! Fiatal vagy még! Szerintem majd 2 év múlva foglalkozz ilyenekkel, addigra szilárdabb álláspontod lesz.
2015. aug. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

És mi volt 0-12-ig? Nekem már 6 évesen biztos állt a farkam, és levetkőztettem tesóm Barbi babáit, és a játszótársnőm, hogy lássam mit takarnak a ruhák.

De mindig a lányokra vágytam. Habár én elég sokáig nem tudtam ilyen dolgok létezéséről, és eszembe se jutott. Egyszer láttam két kankutyát egymással cserélve toszni. Csak pislogtam, hogy ezek hülyék. De nem hiszem, hogy kanra vágytak, csak olyan böri szex alapján, mert szuka nem volt. Lehet, te 12 évesen találkoztál a témával, és még lazaságot is látsz benne, és bebeszéled magadnak. Elkezdtél kételkedni magadba. Mint mikor szellemes filmet nézel, és hallasz valamit, és akkor az lehet, hogy az volt. Ha tetszel, megcsókollak, és elszáll minden kétséged. ^^

2015. szept. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!