Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csókoljam meg ha tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hearl kérdése:

Hogyan csókoljam meg ha tudom hogy akarja?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy tudom hogy csókot szeretne(harapdálja a száját,vakarja,és az enyémet nézi)de hogyan áljak neki hisz viccesen sülhet bele ha csak úgy megcsókolom kérlek segítsekek.randin ?hogy?csak úny? Hogy? Stb.

2015. aug. 28. 00:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Sszerintem uljetek le beszelgetni a szerelemrol alakitsd ugy a mondanivalod hogy szoba keruljon a csok. Lehet hogy o fog teged . Az a lenyeg hogy h0sszu legyen a beszelgetes
2015. aug. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Puszild meg a száját vagy a nyakát:)
2015. aug. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki, hogy csukja be a szemét, mert meglepi lesz! Hosszan, lágyan, érzékien szájon csókolod. Nem nyelves csókot. Ha ő is akarja, visszacsókol, innettöl már jöhet a többi csók. Ha mégsem akarta a csókot, kérj elnézést, és mond el neki hogy erős vágyat éreztél arra hogy megcsókold. Itt még az érzéseidet is elmondhatod, hogy kedveled, szereted! Dobj egy üzit az eredményről!
2015. aug. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A 3. Hangzik a legjobban megpröbálom és írok már itt vagyok vele csak eljöttem véccére
2015. aug. 28. 12:40
 5/7 DonDumbledore válasza:
szerintem szájjal csókold meg
2015. aug. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy akarja akkor szerintem csak jól sülhet el. :) Csókold meg mikor megfelelőnek érzed rá az alkalmat, csak elsőre ne legyen nyelves. ;) Aztán írj a fejleményekről, szurkolok nektek. :)
2015. aug. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sikerült merítettem erőt a válaszokból megcsókoltam,szájjal,kellemesen,a pillanatban és sikerült.köszi nektek
2015. aug. 28. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!