Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mi az első benyomásotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi az első benyomásotok egy lányról ha cicanaciban van? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nekem személy szerint nagyon gyenge a bőröm, és az utóbbi pár hónapban semmilyen farmert nem tudtam hordani, még rövidnadrágot sem mert úgy kipattogzott a combom vagy a fenekem hogy ülni és aludni alig tudtam, így hát át kellett váltanom cicanadrágra. Azzal nincsen gond hogy jól áll-e mert a fenekem jó, de nem akarok k.rvának látszani úgyhogy egy pulcsi mindig a derekamra lesz/van kötve.

Vélemény?


2015. aug. 29. 23:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem vagyok fiu, de remelem nem gond, hogy írok

Nem kell pulcsit kotnod a derekadra, ha hosszabb a polo/pulcsi

2015. aug. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem igazán tetszik.
2015. aug. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Csak az a bajom hogy össz-visz 2 hosszabb pólóm van, az összes a derekamig ér, és most nincs lehetőségen újakat venni
2015. aug. 29. 23:46
 4/16 anonim ***** válasza:
személy szerint nem tartom k.rvásnak még akkor sem ha nem veszel fel hozzá pulcsit, bár akkor tényleg jónak kell lennie a fenekednek hogy ne röhögjenek ki... amúgy mennyi idős vagy? az se mindegy ilyenkor a többségnek
2015. aug. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szóval jobb lenne ha nem kötnék a derekamra pulcsit vagy a cicanadrággal van a gond?
2015. aug. 29. 23:47
 6/16 A kérdező kommentje:
17
2015. aug. 29. 23:47
 7/16 anonim ***** válasza:
Hosszabb polokkal jol tud alni ha megvan hozza az alakod.
2015. aug. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok. Nem, nem kell pulcsit kötnöd, meg nem is fognak egy kis 12éves krvának nézni ha nem veszel fel... ilyenkor a "hogyan ne hordj cicanacit+ képsorozat jut az eszembe ahol jópár kép volt olyanokról akiket nem érdekelt hogyan néztek ki benne.. de nem megijeszteni akarlak:) 17f
2015. aug. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

ha nem vagy benne ronda, a legtöbb fiúnak/férfinek tetszik..

ha meg nem úgy viselkedsz mellé, én nem titulálnám qrvásnak.

2015. aug. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az csak egy egyszeru ruhadarab... Ettol nem leszel sztem k*r*v*a*s. :)
2015. aug. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!