Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki ez a dolog?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki ez a dolog?

Figyelt kérdés
Tudom,nem a legjobb kategória,de a ti véleményetekre vagyok kíváncsi. Ma volt évnyitó (egyházi iskola) nagyon meleg volt bent a templomban is és az én ingem hátán lett 2 nagy folt,szóval eléggé leizzadtam.Az a gáz,hogy a fél templomon végigmentem így,majd mégtöbben megcsodálhattak kint az utcán.Azt kihagytam,hogy egyen ünneplőruha van,lányoknak hosszú ujjú ing,bokaszoknya,fiúknak öltöny.Attól félek,hogy aki látott,megjegyzi az arcom és a suliban (9.-es vagyok) erről fognak a nagyobbak dumálni a hátam mögött,ha meglátnak.Nagyon ciki ez a dolog? 14/l

2015. aug. 30. 17:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ó persze, senki más sem izzad, te ugyan miért tetted? :O

Gondolkozz már!

Aki meg ezen szórakozik az biztos nem izzad kicsit se... Áááá!!!

2015. aug. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Le se szard akik emiatt fognak elitélni azok olyanok is! 15F
2015. aug. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem ;) Meg ha beszélnének is róla (ami nem olyan valószínű) akkor sem évekig :) Max 1-4 hétig.. Egyébként hogy vetted észre, hogy leizzadtál? {°¬°}
2015. aug. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Amikor hazaértem és megnéztem a hátam a tükörben,akkor.. ti ami ilyen hasonló dolgokat láttok,meddig emlékeztek rá?
2015. aug. 30. 17:55
 5/14 anonim ***** válasza:
Max 1 hétig de nem téma 1 napnál tovább túl elrágott csont lenne ha évekig ezt emlegetnénk!
2015. aug. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Meg biztos találnak ennél érdekesebb témát ;) Nyugi :) {°¬×}
2015. aug. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hali!


Átérzem a helyzetedet, én is sokáig izzadtam előző évben, valószínűleg most is fogok. Ha szerencséd van kinövöd, nagy melegben egyébként mindenki izzad, csak más- más mértékben, és területen.

Mivel én vidéken lakom ezért reggel busszal járok a városi suliba és mire beérek a suliba volt, hogy leizzadtam a hátam, aztán azon gondolkoztam, hogy látszik-e, mit gondolnak róla? Ettől csak jobban izzadtam, tehát beláttam ha kinéznek is nem tudok ellene mit tenni. Ezért most már nem érdekel a dolog, ha izzadok - izzadok, ez van, engem azért zavart mert olyan 'ápolatlanságot' tükröz, de mivel büdös nem vagyok, izzadságomnak meg nincs szaga ezért le van tudva.

Tesin is elég durván leszoktam izzadni, ami látszik is. Tehát nem kell aggódnod azt írtad, hogy nagy meleg volt, olyankor mindenki izzad. Én még alapjáraton is szóval mindig van rosszabb.

Ha továbbra is izzadnál akkor van néhány 'lifehack' amivel tudsz rajta enyhíteni.


- Nem iszol kávét.

- Nem jársz műszálas ruhákban, csak 100% pamut.

- Szárító hatású szappan segíthet, és a hintőpor.

- De szerintem a legjobb a solutio antisudorica, izzadás ellen van.


Végszóként nem fognak róla beszélni napokat se, csak a pillanat erejéig, amikor például kiszúrnak utána már nem vagy téma.

2015. aug. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 eznemlényeges ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, senki nem hozta fel.
2015. aug. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#7 Köszi a tippet :D
2015. aug. 30. 19:46
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez a Lévayban volt?:D
2015. aug. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!