Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összezavarodtam. Akkor most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összezavarodtam. Akkor most mi a szexualitásom?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, elöljáróban annyit, hogy még nem voltam együtt se fiúval, se lánnyal.

Mindig is a fiúk tetszettek, a férfitest az, ami igazán felizgat, meg sokat fantáziálgatok az első együttlétről, milyen is lehet az. Mindig is férjet, gyerekeket szerettem volna, tehát csak férfival tudom elképzelni, hogy egy fedél alatt éljek, és megosszam vele a testi/lelki értékeimet.

Általánosban voltak ilyen kis „szerelmeim”, természetesen fiúk, de hozzájuk igazából nem fűztek túlzottan komoly érzelmek, inkább csak azért jártunk, hogy „felvágjunk” mások előtt, de hát gondolom tudják itt sokan, hogy ez egy ilyen kamaszkori dolog. Később, aztán felsőben, meg gimi elején nem nagyon foglalkoztam a fiúkkal, plusz voltak depressziós időszakjaim, mikor közömbössé váltam úgy általánosságban az emberek iránt, de ezt inkább hagyjuk.

Rosszabb időszakjaimon azonban volt valaki, aki mindig átsegített, és itt jön a képbe a legjobb barátnőm, aki egyébként olyan korú, hogy anyám lehetne. Emlékszem, csak rá támaszkodhattam, bármi volt, számíthattam rá. Egyre mélyebb viszony fűzött hozzá, és végül eljutottam addig, hogy állandóan csak rá gondoltam, és ha pár napig nem láttam, átcsapott a hangulatom beteges depresszióba. Volt olyan időszak, mikor eltávolodtunk egymástól, akkor sokat sírtam is, nulla voltam, vagdostam magam. Később megint összejártunk, én voltam a legboldogabb ember a világon. Imádtam hallgatni, ahogy beszél, a szemeiben meg bármennyi ideig el tudtam volna veszni. Sosem mutattam ki igazán a rajongásomat felé, de legbelül azt éreztem, mindig meg akarom ölelni, vagy megsimogatni az arcát, vagy csak a szemébe nézni. Nem tudom, hogy, de nagyon megszerettem, csak az az egészben a furcsa, hogy testileg meg egyáltalán nem vonzott…hanem csak érzelmileg. Nem tudom, hogy ez mit jelent igazából. Anyámmal nagyon rossz a kapcsolatom, arra is gondoltam, őt látom ebben a lányban, vagy hasonló, de nem akarok állandóan mindent anyámra kenni.

Végtére is megszakadt a kapcsolatom ezzel a barátnőmmel, nagyon messze költözött. Azóta viszont mindig fiúkkal lógok. Pár hónapja találkoztam egy nagyon rendesnek tűnő sráccal, összejöttünk. Kicsit őrült délután volt, barátnőimmel és ezzel a sráccal üvegeztünk, be voltunk csípve. Egyik körnél meg kellett csókolnom a fiút. Semmihez sem volt fogható az az érzés, ahogy magához ölelt, ahogy hozzámért…szóval teljesen elgyengültem a karjai között. Minden így kezdődött.. Pár hétig jártunk, életem legszebb időszakja volt, mindig el tudtam olvadni, ha hozzámért, vagy megcsókolt. Sajnos aztán csúnya vége lett a dolognak, de ez hosszú sztori, nem ecsetelném. Sokáig nagyon rosszkedvű voltam a szakítás után; volt, hogy napokig nem ettem meg ilyesmi. Haragszom a férfi nemre úgy általában, sokszor olyan érzésem van, hogy lelkileg nem lehet támaszkodni rájuk.

Az pedig még jobban aggaszt, hogy a balul elsült eset óta állandóan az a barátnőm jár a fejemben, meg hogy mennyire hiányzik, és milyen kár, hogy eltűnt az életemből, mert csak az ő szemében tudtam úgy igazán „megkapaszkodni”.

Össze vagyok zavarodva…akkor most Biszexuális lennék, vagy mi?



2015. aug. 31. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy biszexuális csak nagyon közel áll hozzád a barátnőd,ő az akiben megbízol akire támaszkodni tudsz,egyszerűen csak nagyon fontos neked!
2015. aug. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem vagy bisuex, egyszerűen kötődsz hozzá és kész.

Az viszont, hogy az egész férfi nemre haragszol, egy picit rosszul esett... :( Sz embereket egyénekként kell megíténi, és semmi rosszat nem tettem veled :)

2015. aug. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

biszex

és Az embereket


Bocsánat a félreütésért

2015. aug. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

időszakjaim


erdekesen irod es utana meg egyszer ujbol


vagdostam magam - ez mar nem eppen hozzad illo, inkabb betegsegre utal, lelki, testi, anyagi az mindegy


ha o az a lany eltunt az eletedbol akkor nem tudsz mit tenni max tavkapcs


edzened kellene magad mert igy nem lesz jo eleted

nem csak lelkileg, testileg is

2015. aug. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bob the builder válasza:
93%

"barátnőm, aki egyébként olyan korú, hogy anyám lehetne" nem csak hogy lehetne, hanem szereted is volna ha ő az anyád, ennyi

egy 'jó" anya szerepet betöltő valaki hiányzik neked

2015. aug. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet!
2015. aug. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4%

Te beteg vagy ha ennyiből a biszexualitás jut az eszedbe!

Meg hogy egy kis farokverő nyomorékból általánosítasz a férfi nemre!

Üvegezni meg a kis k...rvák szoktak!

2015. szept. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Aszex vagy,mert leszarod mindkét nemet,és kész,itt a pont és a vége a történetednek.
2015. szept. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!