Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Sziasztok segítséget kérek.

Ma az egyik órán a mögöttem ülő fiú megtetszett.

Egyedül volt nem beszélt bele az órába, mint a többiek. Csak rajzolt és elvolt magában, bár volt, hogy hangosan gondolkodott :)


Már tavaly is volt vele órám akkor inkább a nagyobb szájút játszotta, belebeszélt az órába, értelmetlen dolgokat mondott.


Nem tudom hogyan kéne közelíteni felé.


Most, hogy mögöttem ül jobban tudnák vele beszélgetni a szünetben és órán egyaránt, mivel olyan órán vagyunk együtt ahol tudunk beszélgetni. Sajnos óra után hamar eltűz, így nem tudok vele utána beszélni.


Tavaly jött a sulinkba. Elég alacsony, az évfolyamunkban ő a legalacsonyabb. Nem az a bunkógyerek, mint amilyenek lenni szoktak mostanában a fiúk. Ha ránézek, valahogy olyan jó érzés tölt el. Még mindig előttem van az arca :)

Tippeket tudnátok adni, hogy mit mondjak neki, mit csináljak?

Meséljek vicceket?

Levelezzek vele órán?

Jelöljem be fb-n ?

Ilyen tippeket kérnék, hogyan tudnám a tudatára adni, hogy érdeklődöm felé?

Örülnék, ha több lenne, mint barátság, de ha a barátja lehetnék már az megtisztelő lehetne :)


(7. osztályosak vagyunk)



2015. szept. 3. 19:02
 1/2 |Orfeusz| ***** válasza:
Hívd el limonádézni / kávézni / beszélgetni és üljetek be valahova. Az iskola nem egy jó hely, meg akkor van időtök is beszélgetni. Lehet egy sima baráti meghívás is, nem kell mingyár nagy ügyet csinálni belőle.
2015. szept. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mit akarsz te hetedikesen?? Írd már meg privibe minek neked ennyi idősen pasi??? Az oké, hogy tetszik de az nem azt jelenti hogy már járnotok is kell
2015. szept. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!