Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kit szerettek jobban?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kit szerettek jobban? Thort vagy Lokit?

Figyelt kérdés
És a való életben Christ vagy Tomot szeretitek jobban?

2015. szept. 4. 23:45
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
91%
Hahh:D Ez talán egy teszt, hogy a nőknek a jó vagy a rosszfiúk kellenek-e inkább? Akkor lebuktam, mert én Lokit szerettem, és színészként is az egyik favoritom Thomas. Gyönyörű az angolja, van pl. egy hangoskönyve is, sokat hallgattam őt, hogy rögzüljön a helyes angol kiejtésem. Chris nem érdekel semmilyen szempontból, nem az "esetem", és Thor karaktere sem tetszik igazán.
2015. szept. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
87%
Lokit. :)
2015. szept. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
87%
Loki :))
2015. szept. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
31%

nem mert inkább Chris:D

lehetetlen választani :D :D :D

2015. szept. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
12%
Őszintén mind a 2 egy nyikhaj istenke !!!! Thor meg kis királylány
2015. szept. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
10%

Szia, olvastam a kérdés és kicsit elgondolkoztam ,hogy te vajon hány 1000. tinilány lehetsz aki "sztár és jópasi apukáért" rajong.(mert biztos nem vagy idős a kérdést ítélve) Azt megértem ha Loki vagy Thor bejön mert fiatalon még mindenki Marvel hősökbe szerelmes de ne izgulj be APUKÁKRA! légyszives gondolkodjál el ezen. Mert hülyeség...

még arra is szinte 0% esélyed van ,hogy lásd őket. Tudodm ,hogy érzel fiatalon hasoló cipőben jártam csak én még másért rajongtam.Én még annó az így jártam anyátokból Bárniért voltam oda az elején aztán rájöttem ,hogy meleg és szomorú voltam . Gonolkodj el a dolgon

Köszi:)

2015. szept. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim válasza:
87%
Lokit.
2015. szept. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen, tényleg nem vagyok idős és valószínű én vagyok a több 1000. tinilány akinek bejönnek de hát most mit csináljak? Majd elmúlik... :D

2015. szept. 5. 00:18
 9/36 anonim ***** válasza:
39%
Fradit.
2015. szept. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
8%
Én még midig szívem mélyén szeretem Bárnit ... ez nem múlik el. vagyis nem egyhamar! Minnél hamarabb abbahagyod annál jobb!
2015. szept. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!