Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit gondoltok jól tettem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok jól tettem?

Figyelt kérdés
Most lesz az első és azt mondtam a barátomnak h legyen velem durva? Nagyon fog fájni? Mondjam h legyen inlàbb gyengéd v mit csináljak?
2015. szept. 9. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Esélyes hogy fájni fog. Finoman kellene az elsőt.
2015. szept. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előre inkább ne mondj semmit. Nem tudhatod hogy mennyire fog fájni vagy hogy fájni e fog. Majd ha annyira fájni fog hogy majdnem besz*rsz, akkor nem mondogatnád hogy durva legyen.
2015. szept. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, szerintem semmit sem irsz ala amirol nem tudod hogy pontosan mit jelent. Tekintve hogy meg nem tudod milyen erzes, szerintem eloszor nem kellene durvulni:) Persze en aztan nem vagyok a durvulas ellen, de felteszem hosszu tavra terveztek, akkor meg meg lesz lehetosegetek nem?:D
2015. szept. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne akard durvan. Ram nagyon vigyazott a parom De igy is roohadtul fajt Pedig eleg magas a fajdalom kuszobom. Azt mond a parodnak,hogy vigyazzon rad, ne legyen Se tul gyenged Se tul heves,csak probaljon minel kissebb fajdalmat okozni. Es jol izgasson fel elotte!

Esz nelkul ne kerj ilyesmit. Vedekezzetek es kellemes szorakozast! De ha 16 alatt vagy akkor inkabb felejtsd el az egesz lefekvos dolgot.

18/L

2015. szept. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne szexelj. Úgy lesz neked a legjobb.

És ez nem az a kategória!

2015. szept. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!