Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik, egy cigány osztálytár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik, egy cigány osztálytársam (nincs bajom a cigányokkal, . Csak hát mégis más kultúra stb. )?

Figyelt kérdés

Meg ha én nem tetszek neki,és ő.megtudja hogy nekem ő igen,és akk mindennap találkozunk stb.


Kérlek segítsetek! Előre is köszönöm!



2015. szept. 13. 16:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Hát.... O.o
2015. szept. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Mi hát?
2015. szept. 13. 17:02
 13/23 anonim ***** válasza:
Semmi.
2015. szept. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Ok
2015. szept. 13. 17:14
 15/23 anonim ***** válasza:
27%
Nem mindegy, hogy cigány, vagy nem? Semmi jelentősége a kérdésben.
2015. szept. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Azért előbb tudd meg, hogy milyen a családja, ha normálisak, akkor működhet. Mert lehet, hogy ő rendes, de a -feltehetően népes- családja sem mindegy.


Abban meg nincs semmi kellemetlen, hogy nem tetszel neki. Ha ő nem akarja, akkor nem. Egy próbát megér a részedről. Nem lesz ciki találkozni utána, ha mégsem jönne össze.

2015. szept. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm
2015. szept. 13. 21:02
 18/23 anonim válasza:
68%

Szia!

Én is magyar lány vagyok és eddig csak cigány kedveseim voltak, a mostani szerelmemmel 5 éve együtt vagyok, sokkal érzelmesebbek és lelkizősebbek, teljesen elkényeztet és a tenyerén hordoz! Nagyon szeretem a családját és szerencsére ez viszonzott. Ha bevallod neki hogy tetszik, ugyanolyan mintha egy magyar fiúnak vallanád, vagy te is bejössz neki vagy elutasít, vagy ha rosszabb fajtából való akkor elkezd hülyíteni hogy kihasználhasson, viszont vannak akik csak cigánylánnyal jöhetnek össze különben kitagadja a család. Egy próbát megér. Ha pedig összejönnétek, eleinte biztos fura lesz, meg kell szokni mert teljesen máshogy gondolkoznak és vélekednek dolgokról, másképp látják a világot, tőled is függ neked milyenek a meglátásaid, mert a nagyon eltérő akkor felmerülhetnek nagyobb problémák majd a kapcsolatotok során. Az én szerelmemmel minden tökéletes, csak ami furább volt, hogy 4 hónap együttlét után eljegyzett, és mikor fél éve voltunk együtt elkezdett könyörögni és sírni nekem hogy gyereket akar, ja és bárhova megyek mindenhova elkísér, inkább elunja az életét a körmösnél 4 órán át csak ne nézzek rá és ne nézzen rám egy férfi se oda-vissza menet. Bulizni nem járhatok, fiú barátaim nem lehetnek. Stb. Eltúlzottan féltékeny, és védelmező. De hidd el egy cigány fiú szerelme gyönyörű, érzelmileg annyira kitud tölteni mint senki más.

2015. szept. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépn!!Neketek meg sok boldogságot!
2015. szept. 16. 18:42
 20/23 slajmi válasza:
96%
Majd mehetsz vele naplementében színesfémet gyűjteni.
2015. szept. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!