Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a hibás vagy valami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elena95 kérdése:

Én vagyok a hibás vagy valami gond van velem?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve egyutt vagyok a parommal es nem ereztem meg az orgazmus hatasat..sokat olvastam rola es h miert nem lehet de egyik se ismert nalam ..elvezem a pozokat váltogatjuk ahogy nekem is jo es elvezem is de nem ereztem olyan hatast olyan intenziven..mast inkabb csikloi hatast szal akkor en huvelyi orgazmust nem tudok átélni csak csikloit? Vagy kinek h van ez..mer érzek csak más milyet.18/Lány

2015. szept. 16. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Más azért panakaszik hogy nem élvez el... Másnak még barátnője se lehet!!!! Most nyirom ki magam
2015. szept. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

de nagy probléma..... első válaszoló, ha fegyverrel teszed hagyj 1 lőszert nekem is...


26F szingli

2015. szept. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaj már ne legyetek negatívak. Mindenkinek lehet barátnője. :)
2015. szept. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Drága kérdező! Kicsit nehézkesre sikerült a megfogalmazása a problémádnak... Tehát akkor a csiklói orgazmussal nincs problémád ezek szerint, az megy? Ha magadnak csinálod, ha a párod csinálja, mindenhogyan működik a dolog? Szex közben eléveztél már valaha? Ujjazástól? Ha magadnak csinálod, úgy sincs hüvelyi orgazmusod soha?

Azt már próbáltátok, hogy szex közben a barátod izgatja a csiklódat is (vagy akár te magadnak)?? A nők egy része csak így képes hüvelyi orgazmust átélni. Sokan viszont sehogy sem tudnak, tehát ne keseredj el, ha nem megy.

2015. szept. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Magamnak nem próbáltam.de a párom igen de ugy sem.de köszi a választ akkor próbálkozom igy:)
2015. szept. 26. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!