Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti milyen külső-belső...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti milyen külső-belső tulajdonságot szerettek egy lányban? Hogy nézzen ki?

Figyelt kérdés

2015. szept. 19. 08:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

- legyen szép

- legyen több esze annál, hogy ilyen ostoba kérdéseket tesz fel

2015. szept. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem nekem kell a válasz hanem az egyik barátnőmnek.. csak én írtam ki mert ő nem regisztrált :)
2015. szept. 19. 08:10
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

akkor:

- legyen szép

- legyen több esze annál, hogy megkéri a barátnőjét, hogy ostobaságokat kérdezzen a nevében, mert még ehhez is lusta/hülye hogy maga tegye meg.

2015. szept. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

külsőre: hosszú haj, magasabb azért ne legyen nálam, ami ezen kívül van felőlem bármilyen lehet ha a belső megfog

belsőre: intelligens, őszinte, megbízható, kicsit sem sértődékeny, vicces, általában jókedvű

2015. szept. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

-Legyen szép (átlag testalakt)

-Bármi is történik legyen melletem

2015. szept. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
előző vagyok.a 4. válaszolóval egyetértek(nekem is ugyan ez)
2015. szept. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

A külsőt nem részletezném, mert számomra egyáltalán nem fontos. Az összképet nézem, és ez igen egyszerű kérdéssel szűröm: Tetszik? / Nem tetszik.


Belső tulajdonságok. Most elkezdhetném felsorolni, hogy legyen kedves, meg figyelmes, és bla bla bla...

Kiemelten fontos számomra, hogy legyen nyitott gondolkodású. Merjen élni a felkínálkozó lehetőségekkel. MERJEN ÉLNI! Legyen vidám, Élettel teli! Mindig legyen mosolygós, fontos, hogy érezze jól magát a bőrében. Ha ez megvan az a kisugárzásán is legyen érezhető. Érezzem róla, hogy ragyok, hogy Él, és nem csak lélegzik. :) Legyen nagyon jó ember. Szeressen olvasni, sportolni, és egészségesen élni. Alkoholt igyon mértékkel, mert élénkíti az elmét. Szeresse a csokit. :) Boldogsághormon! :D Kifejezetten örülnék neki, ha ő is országúti kerékpározna. Szeresse az extrán sportokat. Legyen kalandvágyó. Örülnék neki, ha a lelke nem lenne tele sebekkel, amit az előttem elkövetett élete hagyott hátra. Jó lenne, ha ép és egészséges szíve lenne, amivel képes tiszta szívből szeretni. Ne dohányozzon! De ha mégis, értem legyen hajlandő erről lemondani. Ha kérhetem legyen makk egészséges, és legalább annyira elpusztíthatatlan, mint amennyire én vagyok. Emelkedjen ki a tömegből, és merje megmutatni magát. Legyen számára is nagyon fontos a jó szexuális élet. :3 Szeressen és hagyja, hogy szeressék! Mozogjon otthonosan a "női feladatokban". Nem házvezetőnőt keresek, és én is szívesen besegítek, ha szeretné. Legyen kreatív, és álljon ki a saját véleménye mellett. Legyen erős személyiség, de tudjon megalkudni.


Tudom. Magasak az elvárásaim, de semmi olyat nem várok el mástól, amit én magam nem tennék meg.


22/F

2015. szept. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7es is jó volt, teljesen rendben van:D
2015. szept. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#7: félisten keres félistent? :D
2015. szept. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Most csak a kulsot irom le: nagyon szeretem az alacsony, vekony/sovany lanyokat, hosszu hajjal.
2015. szept. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!