Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden veszve? Javulhat ez az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden veszve? Javulhat ez az idő múlásával? Vagy örök pecsét? Lehetunk még jóba?

Figyelt kérdés
Van egy srác,lassan 1,5éve jóba vagyunk/voltunk..néha flörtöltünk,néha beszóltunk egymásnak..volt,hogy nagyon egy hullàmhosszon voltunk,volt,hogy nem beszéltünk..a napokban egy hülyeség miatt (semmit nem csináltam) ,de védve a haverját..csúnya szavakkal illetett engem. Én ez,és a sok bántó dolog miatt írtam neki egy kicsit kemény üzenetet..ő egy érzékeny srác. De tényleg csak az igazságot,sérelmeimet írtam le. Felhoztam benne,hogy nem igen volt még hosszú kapcsolata ne csodálkozzon rajta stb.. Erre ő nagyon berágott. Undorítónak tart. Mert "beleszóltam a magánéletébe"..:( azt mondták a barátai hogy ő olyan ember aki nem felejt soha el semmit. Tehat..most,hogy megkapta tőlem ezt az uzenetet..szerintem utal. Hozzateszem,ő is millioszor megbantott. De az nem szamit:)))) ...

2015. szept. 21. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon megharagudott rád de nem jogosan
2015. szept. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!