Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják egyesek, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják egyesek, hogy a lányok hamarabb érnek?

Figyelt kérdés

Sok lány azzal érvel, hogy idősebb fiúval jönne csak össze, mert a lányok hamarabb érnek.

Én 16 éves vagyok, elég sok velem egykorú ismerősöm van, és úgy vettem észre, hogy mindkét nemnél a legtöbben borzasztóan éretlenek. Persze, kivétel is van, mindkét nemnél kb. ugyanannyi.



2015. szept. 27. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem azért tartják magukat érettebnek, mert ugye a lányoknak hamarabb kezd el jönni a menszi, mint ahogy a fiúk elkezdenének önkielégíteni......

De ez csak az én véleményem.....

2015. szept. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szellemi érettségre gondoltam elsősorban.
2015. szept. 27. 14:13
 3/12 anonim ***** válasza:
A kerdest ez a kerdes ihlette? www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szerelem__7235929-lanyoknok-ti-jarnatok-nalatok-joval-fiatalabb-sraccal
2015. szept. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja amugy az elso valaszolo nagyjabol megvalaszolta. Hamarabb jon a pirosnapos unnep igy azt hiszik szellemileg is erettebbek. 3-mas voltam
2015. szept. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Azért ,mert hülyék.


A testi érettség nem egyenlő a lelki érettséggel.

2015. szept. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szellemi érettségben egyáltalán nem érettebbek, csak testileg némelyik.
2015. szept. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

14 vagyok, lány. Nem gondolom magam érettebbnek szellemileg sem, testileg sem, és visszamaradottnak sem. Teljesen átlagos vagyok, de mégis azt vettem észre, hogy az osztályomnál lévő fiúkkal ellentétben tudok röhögés nélkül beszélni komolyabb témákról. A fiúk az én korosztályomban (legalábbis a általam ismertek) úgy tekintenek a párkapcsolatokra, mint egy kielégítésre szolgáló kapcsolat, ami arról szól, hogy a két fél (legyenek egyneműek is akár) egymást falják-nyalják, ölelgessék, csókolgassák. Szerintem a párkapcsolat a két fél között erős köteléket alkot, érzelmileg és testileg. (Én nem az egy éjszakáról beszélek, hanem a hosszan tartóakról). Lehet (sőt biztos), hogy nekem sincs igazam, de mégis, a két-három évvel idősebb fiúk szoktak mellettem lenni.

Nem kérek olyan kommenteket, hogy biztos csak irigykedek, mert még nekem nem volt hasonló, mert ez így igaz. Nem volt hasonló, egy ideig nem is lesz (vagy talán soha). Persze, nem mondom, hogy nem lenne jó valaki, aki szeret, nem lenne valakit megölelni, együtt sétálgatni vagy beszélgetni. Nem azért írtam ezt, mert várom a privát üzeneteket, vagy minél hamarabb szeretnék egy barátot, mert az a divat. Bőven ráérek, és szinte mindenki a korosztályomból, csak szinte mindenki a korosztályomból nem így gondolja. Sajnálom ha eltértem a tárgytól, eredetileg nem gy terveztem :).

Amúgy a kérdezővel egyet értek, mind a két nemnél vannak kivételek, mind a két nemnél ugyan annyi. De szerintem hülyeség, hogy a lányok hamarabb érnek, testileg lehet, de a szellemi fejlettség az más tészta :).

Utólag is bocsi ha eltértem a tárgytól :P.

2015. szept. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
8évesen kezdtem recsizni, úgyhogy ezt hagyjuk. matyizott a kis szaros. amúgy ismerek olyan 15évest akinek több esze van mint némelyik 20évesnek. de alapvetően ostobák egy pontig, utána meg full komolyak akarnak lenni. kinek megy, van kinek nem. általános ballagás, érettségi után ki szoktak magukból fordulni. meg szülinaptól szülinapig regenerálódnak agyilag. pl aztakva 16éves érett nő lettem omg. mire betölti a 17et pont elfelejtené, de egyből jön a 17éves felnőtt nő lettem azistenit. 18ról ne is beszéljünk. akkor vagyok komoly amikor komolynak kell lenni, pl mikor a jövőmről van szó. egyébként meg lazulás van.
2015. szept. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"Teljesen átlagos vagyok, de mégis azt vettem észre, hogy az osztályomnál lévő fiúkkal ellentétben tudok röhögés nélkül beszélni komolyabb témákról."


És a lányok az osztályodban tudnak? Mert ezt én is észrevettem, de az én osztályomban a lányok még annyira se hajlandóak komoly témákról beszélni.

2015. szept. 27. 15:29
 10/12 anonim ***** válasza:

Egy, max kettő. De a legtöbben a fiúkkal röhögnek. Na jó, igen kevésszer volt már hogy elnevettem magam, mert olyan hülyeségeket mondtak. Csak az a szomorú, hogy ők így is tekintenek rá. (Nem olyan szinten nevetem el magam, hogy mondjuk meglátok egy 69-est és lefordulok a székről :P).

7#-es voltam.

2015. szept. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!