Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek hogy történt meg az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy történt meg az első csók? Írjatok sokan!

Figyelt kérdés

2015. okt. 2. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
szep volt nagyon. ugy volt hogy osszejottem az elso baratommal 14 voltam o meg 21 akkor mar kb 5 napja hogy eggyutt voltunk akkoriban jartam hiphop tancra epp menten tancorara es megbeszeltunk egy talalkozot. elobb elmentem itthonrol hogy talalkozni tudjunk elmentunk setalni vegig fogta a kezem. aztan egy helyen megalltunk szemben allt velem es mondta hogy mennyire szeret es egybol megcsokolt.. csodas volt. utanna meg mondta megint hogy nagyon szeret meg hogy mindig mellettem akar lenni. De azota mar nm vagyunk eggyutt ez mindossze kb 2 eve volt. nem sokaig voltunk eggyutt. mert nm ment jol a kapcsolatunk az elet stilusa.. :)
2015. okt. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A lány bátyja volt az edzőpartnerem és mondta hogy majd hív csajokat. Én mondtam neki hívja a hugát is ( 16 ) . 2 hétig eljárt edzeni velünk , sokat hülyéskedtünk szerelem első látásra dolog volt mind a 2 részről ,csak én féltem a kapcsolattól. 1x skypoltunk mindannyian és mondta hogy fáj a feje én meg mondtam hogy majd holnap meggyógyítom :D .


Elmentünk edzeni másnap [ tél volt ] , hamarabb végeztem ő még ott maradt a bátyjával , kimentem az ajtón utánam jött a lány és mondta hogy elfelejtettem valamit . Akkor történt meg az első :)


Azóta már nem vagyunk együtt , ő szakított velem.


18/F 17/L

2015. okt. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskola 7. osztályában történt. Egyik osztálytársammal már rég kialakulóban volt valami, de sose mertünk nyíltan lépni.

Aztán egyik nap dupla tesink következett, már az egész osztály ott volt a tornateremben, ám kiderült, hogy a tanár csak a második órára tud ideérni, mert valami dolga akadt. Szóval kaptunk egy lyukas órát és szerencsére senki sem jött minket felügyelni.

Az osztály többi tagja kiment az udvarra és ott ütötte el az időt, mi pedig a fiúval bent maradtunk a tornateremben beszélgetni. Emlékszem, kicsit cikin éreztem magam, mert neki aznap felmentése volt és nem tesizett, én meg ott álltam előtte egy két számmal nagyobb, fehér pólóban és egy fiús rövidnadrágban, kontyba fogott hajjal :D Ööö, nem voltam túl nőies és szexi, az biztos xD

Ezért volt nagy meglepetés a részemről, amikor megcsókolt :) Először csak egy bizonytalan, rövid csókra futotta, aztán mikor kiderült, hogy nem ellenkezek, jött egy hosszabb is. Átkulcsoltam a nyakát a karommal és ő is magához ölelt, nagyon jó volt! :) Aztán kihúztunk egy szivacsot magunknak a földre, amire lefeküdtünk egymás mellé és így töltöttük el az időt a második óráig :) Közben beszélgettünk, simogattam a fejét és egyre jobban belelendültünk a csókolózgatásba :D

Ma már persze nem vagyunk együtt, de ez az emlék ma is kedves nekem :)

22/N

2015. okt. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17 évesen történt, az első és jelenlegi barátommal. Nála voltunk és multiztunk valamin. Viccelődős puszilkodásból indult, aztán az egyik arcra puszi mellé ment:D De tényleg nem a szájára akartam...persze nem bántam meg;)
2015. okt. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

(nem első csókos történet, az buliban kavarás volt, az nem izgi inkább első barátnőmmel történtet írom le)

Haveri összejövetel balatonon akkor ismertem meg.Mindenkinek leesett, hogy tetszünk egymásnak, szóval egyik esti fürdőzés alkalmával szép csendben mindenki lelépett.Hangfallal mentünk ki, halkra állítottam a zenét, közben persze dumáltunk.Kicsit hideg volt ezért odahúztam magamhoz, aztán bumm egyszer csak 67-es úton :D

Nem tudtam kihagyni a lehetőséget, amikor odaért a szöveg, hogy csillagok csillagok akkor mutattam neki valamelyik csillagképet.Mikor felnézett akkor csókoltam meg.

2015. okt. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

egy fesztiválon beszélgettünk, majd elkezdett ölelgetni, fogdosni, beszélgettünk, nevettünk majd egyszercsak a tekintetünk összetalálkozott a nevetésben, az arcunk közel került egymáséhoz, és annyira finoman megcsókolt :)

igazából előtte volt már egy csókom, de az nem volt valami jó. ez volt a legjobb eddigi életemben.

17/L

2015. okt. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
barátok voltunk még csak de már puszilgattuk egymást :Dés adtam volna neki a puszit mikor hirtelen elfordította a fejét és a szájára ment onnatól autómatikusan szárja puszi volt majd másnap valamin összevesztünk neki 6 órája volt nekem 7 és a házunknál várt rám 2 és fél órát kb és mentem volna el mellette fel a lépcsőn de megfogta a derekamat visszahúzott magához anyit mondott hogy sajnálja és megcsókolt és utánna még tök sokat csókolóztunk és tök romi volt az egész :DD
2015. okt. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A fene sem tudja!

Már vagy 50 éve volt, de nagyon szeretek még most is csókolózni!

Ha van aki tud!

2015. okt. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!