Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi az, ami nálatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi az, ami nálatok nagyon nagy előnyt jelent?

Figyelt kérdés
Belsőleg mondjuk nagyon sokat tenne meg értetek és hamar felfedi az érzéseit a srác vagy inkább rejtélyes, humoros, komoly, gondoskodó, szeressen meglepni, legyen érdekes személyiség és érdekes hobbijai, legyen elkötelezett, felelősségteljes, stb.?

2015. okt. 3. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Legyen humoros,és legyen különleges. Ha valaki valamiben különleges,az megfog-különleges stílus(beszélgetésben) például :D

Amiket írtál,az szerintem mind fontos :)

2015. okt. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az jó, ha már azt mondta, hogy vicces vagyok és sokat törődök vele ("Ennyire még soha senki nem törődött velem.")? Meg volt már, hogy megríkattam a kedvességemmel és szerinted tök rendes srác vagyok. Meg nem soka ideje beszélünk, mégis nagyon jól kijövünk egymással és nagyon érezzük egymást (volt, hogy kérdeztük egymást arról, hogy a másik szerint mi milyenek vagyunk belsőleg és mindketten tökéletesre tudtuk, pedig nem írtunk keveset!). Csak lehet, hogy ez nála/nálatok azt jelenti, hogy barátnak hű, de jó leszek.
2015. okt. 3. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Szeretem, ha egy srác humoros, határozott és jó beszélőkéje van. +szép kéz
2015. okt. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Határozottnak semmiféleképpen sem mondanám magamat, a kezemet me inkább hagyjuk, el van foglalva :D
2015. okt. 3. 21:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Retalyes humoros nekem jobban bejon. Meg nalam pl az is nagyon fontoshogy inteligens legyen
2015. okt. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na mar irni sem tudok szoval *rejtelyes elozo voltam
2015. okt. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!