Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha már-már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha már-már szerelmes vagyok az egyik barátnőmbe? De igazából én sem tudom, hogy mit érzek valójában?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és az egyik osztálytársam és nagyon jó barátnőm (de nem a legjobb) iránt elkezdtem valamit érezni, mert egyre többet vágyom arra, hogy a közelemben legyen és ölelkezzünk. Bocsi az értelmetlen fogalmazásért
2015. okt. 7. 19:54
 1/3 anonim válasza:

Szerintem itt két lehetőség van :

1) Ilyen emberrel még nem volt dolgod és neked tetszik az ilyen stílus/életkedv -> általában a jókedvű és (nem tudom ,hogy fogalmazzam meg) nagyon társasági emberekhez állnak ,így az emberek

2) te is csatlakoztál a melegek csoportjába (amivel személy szerint semmi bajom)

2015. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Oo koszonom:)

Hat ez most lehet, hogy igy hulyeseg, de nagyon szeretem a melegeket, de eddig csak azt hittem hogy a ferfi melegeket, mert meg soha bem neztem ugy lanyra meg eszembe se jutott

2015. okt. 7. 20:48
 3/3 anonim ***** válasza:
A lányok nem lehetnek melegek. Lehfeljebb leszbikudok (vagy biszexuálisak)
2015. okt. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!