Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom a volt barátomat, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom a volt barátomat, és mégis látnom kell minden nap! Hogy lépjek túl ezen?

Figyelt kérdés

2015. okt. 14. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Iskola (rosszabb esetben osztálytárssal) esetleg munkatárssal ezért nem kell összejönni...
2015. okt. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Évfolyámtársam!!!! nézd csak meg a kulcsszavakat. és 100x megbántam már, hogy egy ilyen hazuggal jártam, de sajna nem lehet meg nem történtté tenni.
2015. okt. 14. 20:00
 3/10 anonim ***** válasza:
úgy hogy nem lősz házi nyúlra, mint ahogy ezt mindenki tudja tíz éves kortól fogva. Pont azért rossz ötlet, mert utána nem lehet túllépni rajta.
2015. okt. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
most minek oltogattok? van elég bajom így is...miért nem lehet normálisan válaszolni a kérdésre? tipikus magyar mentalitás...jó, igen, nem megyek többet bele semmi ilyesmibe, túlléphetnénk ezen? válaszolna valaki végre normálisan a kérdésemre?
2015. okt. 14. 20:09
 5/10 anonim ***** válasza:

ez hulyeség h hazinyulra ne jojj :)) ha ugy gonolod h szeretitek egymast akkor csak azert mert hazinyul, minek varni....

es en jartam ugy h osztalytarsammal jartam, igaz nem sok ideig, de énis gyulolom, ugyhogy aterzem amit te :)

idovel jobb :)

2015. okt. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nyilván amikor összejöttünk nem gondoltam hogy ez lesz belőle! csak kellemetlen hogy minden nap látom...kerüljem? vagy inkább csak köszönjek neki? beszélgetés nem jöhet szóba...
2015. okt. 14. 20:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Igazából ne foglalkozz vele... csinálj úgy mintha nem is venned észre. Baratnőm is ezt tette bár ebbe az a rossz hogy évfolyam társ és összevonták az osztályt igy osztalytársak lettek. De hidegen hagyja.
2015. okt. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Gyerekek épp ez az. "Házi nyúlra nem lövünk" ezt én is sok embernek mondom.


Ilyen esetben nincs olyan lehetőség, hogy "szeretitek egymást, akkor minek várni" ugyanis nagy eséllyel vége lesz, és akkor jön ez, hogy "utálom" holott értelmetlen volt elkezdeni... Bár én nem tudlak sajnálni, biztos neked van igazad, és olyannal kell próbálkozni akivel minden nap talizol utána... Ehhez csak gratulálni tudok.

2015. okt. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem hiszem el, hogy ide csak bunkók járnak (tisztelet a kivételnek). Ennyire szar az életetek hogy másoknak szólogattok be? Vagy mi van? Feltettem egy kérdést, nem azt vártam, hogy "házi nyúlra nem lövünk blablabla"...Kicsit unalmasak vagytok már, ezt már leírtátok 25x. -.-

Igen, összejöttem vele, igen, becsapott, átvert, hazudott, és még én vagyok a szar alak. Mert te aztán még sose jöttél össze senkivel, aki a 2 km-es körzetedben van, te még nyilván sose csináltál hülyeséget, ami jó ötletnek tűnt...Ennyi erővel ne randizz senkivel, merthogy találkozhattok...

Annyi volt a kérdés, hogy tegyem túl rajta magam, nem a bunkó beszólogatások. Így is fáj eléggé, és nekem nem kell senki, mert a pasik csak mind átvernek. De most biztos jobb lett a napod, hogy ezt leírhattad, hát akkor gratulálok.

2015. okt. 14. 21:59
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem bántásként írtam ezeket! Bár simán értelmezhető úgy is... Nem ez a lényeg... De hát legalább megtanulod (remélem) ennek a "házi nyúlra nem lövünk"-nek tanulságát.


Túl lehet lépni, de időre van szükséged. Kerüld, minél kevesebbet lásd, maradj olyan helyen ahova keveset jár.

2015. okt. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!