Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy részegen nagyon sok ember csókolózik?

Figyelt kérdés
Ugy értem hogy nem a párjával,hanem akar egy baráttal vagy akar idegennel is de engem most inkabb az érdekelne hogy miert csókoloznak azok akik legjobb /csak simán rég barátok.(persze fiu-lány).miert van ez ha józanul nem érzel utana semmit?

2015. okt. 19. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Vonzalom.
2015. okt. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akarja csinálni, józanon nem meri , vagy buliból
2015. okt. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én nem szeretek részeggel csókolózni. nem csípem a alkoholos erjedt szagokat.
2015. okt. 19. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Azért, mert gyakorlatilag lealacsonyodnak egy állat alá agyi szinten ilyenkor. Lévén épp döglődnek az agysejtjeik az alkoholnak nevezett mérgező drog által. Ilyenkor egyébként sokkal befolyásolhatóbbak is az emberek.
2015. okt. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem csókolóztam még senkivel részegen (még a saját párommal sem), de tudom magamról, hogy nagyon magányos típus vagyok, és részegen állandóan más embereket akarok ölelgetni, meg közel akarok hozzájuk lenni (fizikailag és lelkileg egyaránt), hogy úgy érezzem, hogy szeretnek. Ezért el tudom képzelni, hogy részegen, ha valaki meg próbálna csókolni, akkor visszacsókolnám, még akkor is, ha amúgy józanon nem tetszik az illető. Csak mert akkor és abban a lelki állapotban arra van szükségem, hogy valaki biztosítson arról, hogy tetszem neki, hogy szeret, hogy akar engem. Aztán persze kijózanodnék és másnap biztos nagyon megbánnám a dolgot. Szóval jó, hogy ez sosem történt még meg, de igen, én a saját esetemben egyszerűen a magányommal tudnám magyarázni a dolgot. Ez persze nem vonatkoztatható mindenkire.
2015. okt. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!