Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl kicsi vagyok? Ez hátrány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl kicsi vagyok? Ez hátrány?

Figyelt kérdés
12/L vagyok 1.60cm . 43kg. Vannak akik el se hiszik, hogy 43kg vagyok:( ez hátrány a fiúknál.(van még idõm rájuk,de már pár éve csak (2) 1.57.1.60cm vagyok és soványka.Félek, hogy ilyen maradok és nem lesz esélyem senkinél)

2015. okt. 20. 14:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12 évesen még nőni fogsz. Amúgy meg rengeteg fiú szereti az alacsony lányokat.
2015. okt. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

160cm 43kg az nem lehet olyan sovány.

Meg még valószínűleg nőni is fogsz,meg amúgy is sok fiú szereti a alacsony lányokat.

2015. okt. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
ez nem baj az egyik osztálytársam (fiú)1.54-55 cm magas és 38kg kb. majd egy másik osztálytársam pedig múlt évben nagyon kicsi volt és most a nyáron 10 cm-t nőtt szerintem majd te is megnősz várj addig kitartás :)
2015. okt. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
E De félek,hogy kicsi maradok.Nènyém is csak annyi mint én illetve egy kicsit magasabb...és a tornasorba is.Tavaly elõtt elsõ voltam,tavaly harmadik és most hatodik.:(
2015. okt. 20. 14:31
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Na, én 30 éves vagyok és 160 centi (50-51 kiló), soha egyetlen pasinak nem volt baja, hogy kicsi vagyok. A párom egy 188 centi magas férfi, szeret olyannak, amilyen vagyok.

Ha magas lennél, akkor az lenne a baj, hogy az alacsonyabb pasikkal nem jöhetsz össze. Így gyakorlatilag bárki szóba jöhet.

Ráadásul még esélyes, hogy nősz pár centit.

2015. okt. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha nem nösz az is böven jó láttam már 150es csajt 190es sráccal

Meg vannak alacsony srácok is

2015. okt. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem hiszik el 43 kilo vagy? En 15 eves 165cm es 44kg vagyok, akkor ran mit mondananak?

15/L. Bocsi az ekezetekert.

2015. okt. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Még néha el se hiszik, hogy 1.60cm vagyok ... a doktornõ is 35kg írt be a könyvébe...nem voltam ott és azt mondta anyum h 35-40 kg és 35 írt mert nem lehetek több szerinte:(
2015. okt. 20. 14:55
 9/14 anonim ***** válasza:

Jó, de nem tök mindegy, mit írt be a doktornő a lapra? Attól se több, se kevesebb nem leszel. Tök normális a súlyod, talán kicsit vékony lehetsz, de ebben a korban ez kb. normális, most fogsz nőiesedni, melled, csípőd, feneked megnő majd, a felnőtt súlyod kb. 49-55 kiló közt lesz normális, alkattól, izomtömegedtől függően.

12 éves vagy, nagyon korai azon aggódnod, mekkora leszel és hány kiló vagy meg mi lesz majd a pasikkal. Ismerek olyan 170 centis nőt, aki az istennek nem tud pasit találni, pedig szép, okos, aranyos, mégsem jött össze, és van olyan csúnya és alacsony barátnőm, aki évek óta boldog kapcsolatban él. Én átlagos kinézetű vagy eggyel csinosabb :) vagyok, 160 magas és 5 éve vagyok együtt életem férfijával.

2015. okt. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem hiszi el??

Azert, mert 160 cm vagy?

Vagy megis miert???



Amugy a 160 cm 12 evesen szerintem egyáltalán nem olyan pici


En 15 evesen vagyok 155 cm :'D

Es mar rájöttem, hogy ez jo es rossz is egyben

Egyrészt jo, mert felvehetek magassarkut es akkor sem leszek nagyon magas, es a legtöbb fiu az alacsony lányokat szereti es biztos nem lesz nálam alacsonyabb pasi :DDDD

Es rossz, mert frusztrálo, amikor vegigmegyek a nagy tömegben a folyosón es körülöttem 180cm vagy annál magasabb emberek vannak :D

Vagy ha csak szimplán a magas fiu oszt.tarsam mellem all

Es neha nem vesznek eszre a magas emberek :D

2015. okt. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!