Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy lánynak mikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy lánynak mikor van joga felpofozni egy fiút? Mert én már a pasimat 2-szer is felpofoztam. Egyszer azért mert nem jött el egy randira (késett) és másodszor pedig azért mert megnyertem egy fogadást

Figyelt kérdés

2015. okt. 21. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Soha. Még egyszer: soha. Mégis mi haszna ennyire megalázni valakit? Ráadásul olyan dolgok ezek, amiért még csak súlyos büntetés sem jár, nem hogy káros büntetés.

Egyébként téged fel lehet pofozni, ha késel? Ha igen, akkor komoly probléma van veled.

2015. okt. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ehhez nincs tul sok "joga". Ennyi erovel a pasid (en inkabb a baratodnak nevezem ha nem baj, szebben hangzik) is felpofozhatna teged ha olyan kedve van. Legalabbis egy rendes kapcsolatban szerintem nem teljesen normalis hogy felpofozod.

En nem tudnam (foleg ilyen idokok miatt) megutni a baratomat. 15L

2015. okt. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
erről nagyon gyorsan szokj le..gáz
2015. okt. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%

Hmm... én a fiúd helyében akkorát visszaütöttem volna,hogy a fal adja a másikat,függetlenül attól,hogy lány vagy. Na azért álljon már meg a fáklyás menet,tudd,hogy kettőtök közül,ki a férfi.


14N

2015. okt. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Alpaccah válasza:
100%

A barátod helyében már nem lennék a barátod.

17F

2015. okt. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen baratnom lenne, nem lenne.
2015. okt. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs "joga" egyik félnek sem felpofozni a másikat, de szerintem amiről írsz az nem komoly, inkább a hülyéskedés kategóriába tartozik. Ha a fogadás tétje ez volt, akkor a barátod beleegyezett, tehát nincs miről beszélni.
2015. okt. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor van joga, ha a pasi ezt élvezi ;)
2015. okt. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy igen, ha a fogadás közösen megegyezett tétje ez volt, de a fogadás szabályosan és sportszerűen zajlott, vagyis akár te is elveszíthetted volna, akkor ebben az esetben abszolút jogos.
2015. okt. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
29%
Sokkal hatékonyabb ha tarkón vágod és amikor behajól a fájdalomtó akkor tökön rugod hogy megemlegesse hogy ha randi van akkor idöben ott a helye mert az idö pénz és nem ér rá senki feleslegessen várásra pocsëkolni az idejét.
2015. nov. 10. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!