Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok dönteni, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok dönteni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, emberek!


Már így az elején leszögezném, a lenti sorokat egy 14 éves KAMASZ írta, fogalmazásért és egyéb maszlagért ne koptassátok a billentyűzetet/ simizzétek a képernyőt. Előre is köszönöm!


Egy felettébb érdekes problémával járulnék elétek habár tudom nem lesz sok megválaszolója, sőt, ha hárman fognak összvissz rákattintani a kérdésemre. Az új felosztás óta így megy ez. Na de. A kérdés. Szerintetek, ha tudod két fiúról, hogy tetszel nekik, mi a teendő?

ÁLLJ

Mielőtt ezt a kérdést is betudod számonkérésnek, szólok, hogy nem az. Ugyanis, egészen komplikált a dolog. Ez a két fiú haver. Na itt már nem teljesen jó a dolog.... Az egyiknek írtam, mondván már nem veszthetek semmit sem -elballagtunk- mire visszaírt, csak keveset, de mikor kérdeztem, piszkálom-e, mondta, hogy nem. Azóta sem köszönt vissza. Kicsit érthetetlen. De nem az én dolgom.

Mind a kettő fiúnak 99%, hogy tetszem. Ilyenkor mit tudok tenni? Nem írok szemezéses történeteket, mert úgy is tudom, hogy unnátok, én is unom. A másik kérdésem pedig az lenne, hogy mit tudok csinálni, ha garantáltan eltűntek mellőlem a barátaim és az álomdoznivalóim? Magyarán el lett cseszve az életem?


Előre is nagyon köszönöm válaszod -ha lesz- .



#fiú #zavar #tanácstalanság #kételkedés #0 barát #keveredő érzelmek
2015. okt. 28. 00:39
 1/5 anonim ***** válasza:

beszélgess továbbra is azzal akivel tudsz, és ha jól megy akkor vágj bele a kapcsolatba, de ne siesd el


és sztem 14 évesem szeritnem gyorsan felejtsd el ezt az el lett cseszve az életed :D leélted életed 10%-át és azt hiszed ennyi volt, kicsit ingyenélő szöveg, az élet most jön

remélem segítettem és jól értelmeztem a kérdésed :)

2015. okt. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Először is köszi.

Másodszor. Ingyenélő? Jól olvadtam? Ugyan miért?

A legtöbb öngyilkosság ebben a korban történik, "amúgy".

Hát beszélgetnék én, ha lenne kivel...

Igen, jól értelmezted.

Erre ennyit tudok írni.

2015. okt. 28. 12:25
 3/5 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Tetszett ez nekem!Jàrulnék elétek,stb.Ha én is eléd jàrulhatok a véleményemmel,endedd meg,hogy elmondjam:baromira nincs elcseszve az életed.Egyrészt mert 14 éves vagy,màsrészt okos vagy és vàg az eszed,mint a borotva.A két fiùt hagyd.Akinek irtàl,komolytalan.Mindenki életében van az "eltűnt minden"időszak.Nekem is volt.De nem lehet,hogy Te kezdesz megéregetni?Nekem sanszos!Ùgyhogy semmi nem tűnt el.Csak Neked lettek màs igényeid.Talàn még Benned sem tudatosult.

A kapcsolatok meg fognak talàlni,de most Neked a két sràccal kapcsolatban semmit nem kell tenned.

Sok szerencsét kivànok Neked.Ne haragudj a hibàkért.Egy gagyi telorol voltam.

2015. okt. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

tényleg egy értelmes lány lehetsz, hidd el én is mindig különc voltam az osztályban és én is megéltem a 14. életévemet (most 19), és tudom nagyon nehéz időszak az, de ilyet hallani fura, azért mondtam ezt mert nagy esély van rá hogy még semmit nem éreztél az életből (hacsak nem családi okok miatt volt több szükség rád a családban), de mivel a problémádat ide írod ezért gondolom ez szinte a legnagyobb problémád, tehát a feneked alá teszik amit akarsz

ezt nem megbántásból mondom, hanem azért hogy megértsd túúúúúl korai az hogy feladd a dolgokat, foglald el magad mindig, keress szabadidős tevékenységeket, tereld el a figyelmed mert ha túl sok időd van gondolkodni akkor ilyen rosszak jutnak az eszedbe (teljesen saját tapasztalat alapján mondom)

amit nagyon sajnálok hogy nincs kivel rendesen beszélgetned, ilyenkor van a legnagyobb szükség arra hogy az ember kibeszélje a bajait egy megbízható embernek

2015. okt. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves 3as.

Először is, megcáfolnám a negyedik mondatod -ha nem számoltam el- miszerint okos vagyok. Nem. Ez az állításod kicsit elhamarkodottnak tűnik nekem :)

Nekem jelen pillanatban nagyon is úgy tűnik. A 14 éve tartó barátságom szűnt meg, ez a két fiú is eltűnt és még egy "haver" szerű, azon kívül egy régi barát. Mi ez, ha nem minden? Ami pedig a belső erényeket illeti az nem érdekel. Nekem olyanok nincsenek, de ez most mellékes is, a fő probléma az eltűnés. De biztosan megérdemlem. A kérdés tehát lejártnak tekinthető.


Kedves 4edik, aki első!

Nem, nem vagyok az, de ezt már kifejtettem feljebb. Sokan mondják ezt a "különcös" cuccot. Nos, én nem úgy vagyok különc, hanem úgy. Gondolom most már érted. Tehát én nem magányos vagyok. Csak nincsenek barátaim és senkim sem a családomon kívül. Látom, úgy gondolod, ez korai. Főleg, hogy -ahogyan te mondtad- a fenekem alá tolnak mindent. Tudod, sokszor a mentális egészség nem összeegyeztethető az anyagi háttérrel. Igen, aranyos az apukám, még aranyosabb az anyukám, de attól még kint még mindig egy rohadt világban. És minél többet ismerek meg belőle, annál inkább elegem van belőle. A sok csalás, lopás... háború... értelmetlenség. Nem politizálok -de- csak.

Szabadidős tevékenységem annyi van, nincs időm még csak gondolkodni sem, ettől ne félts :) Nyugi.. szorítok neki! Nem élhetek úgy, hogy nem is élek igazán. Ha már szenvedek, szenvedjek igazán.... "Én mondom neked". Tudod, ezek azért nem az igazán legmegfelelőbb szófordulatok, mert teljesen más helyzetben vagy, mint én. Lehet jobban voltál, lehet rosszabban, de másban. Rövidülések tengere. Hát igen, kéne egy ember, akinek tudok panaszkodni, hiszen én is -sajnos- emberből vagyok. De visszafogom magam. Akinek elmondhatnám sem mondom el, kit érdekel? Engem sem, pláne őt... Mindenki csak végighalgatja a másikat, hogy elkezdhesse a saját dumáját és szarik az egészre. "Én csak tudom", hiszen én is ezt csinálom. Főleg, mikor hülyeségeket beszélnek nekem. Akkor nem is mondok semmit sem. Minke megbántani építőnek szánt kritikával, ha egyszer olyan buta, hogy ilyet mond, ahhoz is túl buta, hogy egy ilyent felfogjon, megsérteni meg minek az embereket..?


Kösz, ha eszetekbe jutottam ismét, és ezért látogattatok ide vissza. Kedves dolog.

2015. okt. 31. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!