Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhatott ezzel mondani?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhatott ezzel mondani?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akibe titokban bele vagyok esve,annyi a probléma,hogy nagyon messze lakik tőlem. Voltam egy táborban,meséltem neki,hogy mennyire jófej mindenki meghogy milyen klassz helyen vagyunk,erre ő azt mondta,hogy örül,hogy jól érzem magam,üdvözöl mindenkit és hogy szereti őket,jobban,mint saját magát.

Erre én: Nem kéne,mert legalább akkora idióták,mint ő meg azt írta,hogy de engem is szeret. Szerintetek?


2015. okt. 28. 19:40
 1/1 Meghallgatlak válasza:

Ne gondolj ebbe bele túl sok mindent szerintem.

Ilyen mindenki szokott csinálni, amikor valaki viccből rosszat mondd róla. Most mondok egy béna példát.

-Hülye vagy

- Köszi, én is szeretlek.

De az is lehet hogy félénk a srác és csak így próbálta a tudtodra adni hogy szeret. Bár én inkább az elsőre tippelek:)

2015. okt. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!