Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tetszik egy lány, de ő nem hajlandó tudomást venni rólam?

Figyelt kérdés
Iskolából látásból ismerem.Ő tudja,hogy tetszik nekem.Facebookon kétszer beszélgettem vele,de aztán nem írt vissza,ezért kitöröltem.Most rá fél évre,megint bejelöltem,mert még mindig tetszik,de most már vissza sem hajlandó jelölni.

2015. okt. 28. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerinted mit? SEMMIT!
2015. okt. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Már elcseszted. Minek törölted ki? Annak semmi értelme, ezzel csak elárultad hogy rohadtul belé voltál esve és megsértődtél amiért nem írt.


Nem tudsz mit tenni. Ha nem tetszel neki, akkor nem tetszel neki. Lesz más :)

2015. okt. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nem egy fullos csaj.Szinte az összes fiú azt mondja rá,hogy k*va ronda,olyan mint,aki egy horrorfilmből jött volna elő,úgy néz ki,mint a Körben a Szamara.De szerintem nagyon vonzó.
2015. okt. 28. 21:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy nem fullos, lehet, hogy nem jössz be neki. Ez nem függ a külsejétől egyáltalán.
2015. okt. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És,ha adnék neki egy oreót?
2015. okt. 31. 23:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy próbát megérd,de ne gondold hogy ezzel minden megoldódik.
2015. nov. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!