Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ilyen esetben mennyi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ilyen esetben mennyi esélye lehet egy lánynak nálatok?

Figyelt kérdés

Ha van egy lany, aki átlagos kinézetű, de kevés az önbizalma ( nem tudom, hogy mennyire látszik ez rajtam :/ ), akkor lehet nálatok esélye?

( ha tegyük fel képre es belso tulajdonságai alapján tetszik)


Kort is legyszi :)



2015. okt. 28. 21:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Azért ez sok mindenen múlik. Ha van közös téma, jól el tudunk beszélgetni, és élőben azért külsőre is tetszik, akkor hogyne, nem csak a bomba nőké a világ.


Az önbizalomhiányos lánynak több esélye van, mint az önbizalomhiányos srácnak.


18f

2015. okt. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Hát ha szimpatikus a lány ráadásul tetszik is akkor mi a kérdés? :D
2015. okt. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Vannak fiúk, akiknek nagyon nem jön be, ha egy lany önbizalom hiányos :D :/
2015. okt. 28. 22:05
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha jó a segge akkor igen.
2015. okt. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Utolsó: komolyan ettől függ? :'D
2015. okt. 28. 22:13
 6/20 anonim ***** válasza:
Nálam igen.
2015. okt. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Én nem mondom azt hogy rossz pont sőt jó pont mert akkor jobban meg ért mert nekem sincs önbizalmam.


14/f

2015. okt. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

6.

Es miért? :D

Hogy-hogy nem a melletol? :D

2015. okt. 28. 22:16
 9/20 anonim ***** válasza:
A melle nem érdekel nem vagyok már csecsemő,hogy szopjak xD
2015. okt. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

#1 vagyok. Nekem például sokkal jobban bejön egy kicsit önbizalomhiányos lány, mint egy nagyképű lány, aki két kiló smink nélkül felismerhetetlen, de azért bomba nőként tekint magára, és kéthavonta váltja a pasijait, mert az menő.


Egy önbizalomhiányos srác meg a kutyának sem kell, mivel a szokás azt diktálja, hogy nekünk, fiúknak kell kezdeményezni. Saját példámból mondom, ha egy fiú ezen nem változtat, esélytelen. Lányoknál lehet pluszpont is, úgyhogy ne félj! :)

2015. okt. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!